فایل ورد (word) بررسي ميزان تاثير گذاري مولفه هاي کالبدي محلات در احساس امنيت اجتماعي کودکان( نمونه موردي: محله عسگرخان شهر اروميه)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي ميزان تاثير گذاري مولفه هاي کالبدي محلات در احساس امنيت اجتماعي کودکان( نمونه موردي: محله عسگرخان شهر اروميه) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي ميزان تاثير گذاري مولفه هاي کالبدي محلات در احساس امنيت اجتماعي کودکان( نمونه موردي: محله عسگرخان شهر اروميه)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي ميزان تاثير گذاري مولفه هاي کالبدي محلات در احساس امنيت اجتماعي کودکان( نمونه موردي: محله عسگرخان شهر اروميه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي ميزان تاثير گذاري مولفه هاي کالبدي محلات در احساس امنيت اجتماعي کودکان( نمونه موردي: محله عسگرخان شهر اروميه) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي مهندسي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

وجود محیطی امن برای زندگی در کنار سایر نیاز های اساسی فیزیولوژیکی انسان مانند غذا، سرپناه و بهداشت از ضروریات زندگی انسان است. به طوری که آبراهام مازلو نیز در سلسله مراتب نیازها احساس امنیت را بلافاصله پس از ارضای نیاز های اولیه قرار میدهد. به طور کل امنیت ارتباط مستقیمی با فضا و کیفیت محیط شهری دارد. یک فضای شهری مناسب تا حد زیادی تامین کننده امنیت و فضای نامناسب از بین برنده آن و زمینه ساز انواع آسیب ها و معضلات اجتماعی است. فضاهای نامناسب شهری، فضاهای بی دفاع و محلات نا امن، از عوامل تهدید کننده امنیت شهری و اجتماعی هستند. به همین سبب در میان ساختمان ها و بناها، وسایلی نیاز است تا زندگی شهری را بهبود بخشد و امکانات امنیتی و آرامش را برای شهروندان فراهم آورد.این پژوهش با هدف سنجش همبستگی بین مولفه های کالبدی فضا و احساس امنیت اجتماعی در کودکان در محله عسگرخان شهر ارومیه بر روی 30 نفر از کودکان این محله با استفاده از روش پیمایش و تکنیک پرسشنامه انجام شده است. برای تحلیل پرسش نامه از آزمون ناپارامتریک فریدمن استفاده شد که در این تحلیل وجود رابطه بین مولفه اندازه و فرم فضا و احساس امنیت اجتماعی رد گردید و رابطه بین مولفه آسایش بصری و محیطی و احساس امنیت اجتماعی تایید گردید.

لینک کمکی