فایل ورد (word) تاثير شيب جداره سازه سرريز لبه تيز مثلثي در نيمرخ بر ظرفيت آبگذري با استفاده از مطالعه آزمايشگاهي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير شيب جداره سازه سرريز لبه تيز مثلثي در نيمرخ بر ظرفيت آبگذري با استفاده از مطالعه آزمايشگاهي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير شيب جداره سازه سرريز لبه تيز مثلثي در نيمرخ بر ظرفيت آبگذري با استفاده از مطالعه آزمايشگاهي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير شيب جداره سازه سرريز لبه تيز مثلثي در نيمرخ بر ظرفيت آبگذري با استفاده از مطالعه آزمايشگاهي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير شيب جداره سازه سرريز لبه تيز مثلثي در نيمرخ بر ظرفيت آبگذري با استفاده از مطالعه آزمايشگاهي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي مهندسي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

سرریزها همواره یکی از اجزای مهم شبکه های انتقال و توزیع آب محسوب میشوند که با وجود ساده بودن ساختار و عملکرد آن، نقش مهمی در این شبکه ها ایفا میکنند. همچنین از این سازه ها به عنوان وسایل اندازه گیری دبی عبوری نیز استفاده میشود از کاربردهای مهم سرریزها، عبور مطمین سیلاب پشت سدها است. استفاده از سرریزهای کنگرهای یکی از راه های موثر و اقتصادی جهت افزایش راندمان سرریز از طریق افزایش طول موثر تاج آن است، بدین صورت که در یک عرض و ارتفاع هیدرولیکی مشخص در مقایسه با سایر سرریز ها دبی بیشتری را عبور می دهد. هدف از این پژوهش بررسی اثر تغییر شیب جداره بر ضریب آبگذری جریان سرریز مثلثی و ارایه رابطه ای برای برآورد ضریب دبی بر اساس پارامترهای هیدرولیکی هندسی میباشد .نتایج نشان داد که در تمامی زوایای راس، با افزایش نسبت H در ابتدا یک روند کاهشی و سپس روندP افزایشی در مقدار ضریب Cd مشاهده میشود. راطه بدست آمده نشان داد ضریب آبگذری تابعی از پارامترهای بیبعد است، که ضریب آبگذری رابطه بدست آمده 0/997 ومیزان خطای محاسبه شده 0/3 درصد می باشد.

لینک کمکی