فایل ورد (word) مطالعه پديده بيرون زدگي ماسه در ديوارآب بند سد گتوندعلياوبررسي راهکارهاي مطلوب جهت مقابله باآن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) مطالعه پديده بيرون زدگي ماسه در ديوارآب بند سد گتوندعلياوبررسي راهکارهاي مطلوب جهت مقابله باآن دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعه پديده بيرون زدگي ماسه در ديوارآب بند سد گتوندعلياوبررسي راهکارهاي مطلوب جهت مقابله باآن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعه پديده بيرون زدگي ماسه در ديوارآب بند سد گتوندعلياوبررسي راهکارهاي مطلوب جهت مقابله باآن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعه پديده بيرون زدگي ماسه در ديوارآب بند سد گتوندعلياوبررسي راهکارهاي مطلوب جهت مقابله باآن :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

بعد از اجرای کامل یک پانل، امکان رویت سطح فوقانی بتن پلاستیک اجرا شده وجود دارد. بلافاصله پس از پایان بتن ریزی در سطح بالایی بتن پلاستیک بعضی از پانلهای اجرا شده خروج آب از سطح بتن پلاستیک قابل مشاهده بود. این پدیده در بعضی موارد، خروج آب با خروج دوغاب بنتونیت، سیمان و نیز در مواردی ماسه های ریزدانه همراه بود. خروج ریزدانه ها مثل حرکت حبابهای هوا به سمت بالا بود و از آن جهت این پدیده جوشش (Boiling Phenomena) نامیده شد. پدیده جوشش در نقاط مختلف سطح تعدادی از پانل های دیوارآببند قابل مشاهده بود و فراوانی نقاط جوششی در مجاورت لوله های ریزش درون پانل ها بیشتر به چشم می خورد. معمولا نخست دوغاب آب و سیمان و بنتونیت از سطح بتن پلاستیک خارج میشد و پس از طی زمان بیشتر، رنگ دوغاب روشنتر و تدریجا مواد دانهای مخلوط درآب جوشش کاهش یافته و درنهایت به صورت آب صاف و زلالی ازسطح پانل خارج می گردید. درمواقعی که شدت خروج آب زیادتر بود همراه آن ماسه های ریزدانه با اندازه کمتراز 2 میلیمتر نیز بالا می آمد.جوشش صرفا در تعداد محدودی از پانل ها و در یک مقطع زمانی خاص از اجرای دیواره آببند سد گتوندعلیا رخ داد.

لینک کمکی