فایل ورد (word) تاثير عوامل اجتماعي، اقتصادي و مديريتي بر شکل گيري و رشد سکونت گاه هاي غيررسمي (نمونه موردي: شهر کرمانشاه)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير عوامل اجتماعي، اقتصادي و مديريتي بر شکل گيري و رشد سکونت گاه هاي غيررسمي (نمونه موردي: شهر کرمانشاه) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير عوامل اجتماعي، اقتصادي و مديريتي بر شکل گيري و رشد سکونت گاه هاي غيررسمي (نمونه موردي: شهر کرمانشاه)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير عوامل اجتماعي، اقتصادي و مديريتي بر شکل گيري و رشد سکونت گاه هاي غيررسمي (نمونه موردي: شهر کرمانشاه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير عوامل اجتماعي، اقتصادي و مديريتي بر شکل گيري و رشد سکونت گاه هاي غيررسمي (نمونه موردي: شهر کرمانشاه) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنفرانس سراسري معماري و مهندسي عمران

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

افزایش سریع شهرنشینی بدون همراهی رشد و توسعه شاخص های اجتماعی و اقتصادی لازمه شهرنشینی پایدار، واقعیت دنیای امروز است. سرعت رشد شهرنشینی در کشورهای درحال توسعه همانند کشور ایران، بیشتر از کشورهای توسعه یافته است. این رشد شتابان، مسایل و معضلات بسیاری برای این شهرها به دنبال داشته است. در این میان شکل گیری محله های فقیرنشین، فرودست و سکونتگاه های غیررسمی به عنوان آینه تمام نمای مسایل شهری رخساره نموده است. از این رو می بینیم که حاشیه نشینی و اسکان غیررسمی مسالهای گذرا و با ابعاد محدود نبوده و توافقی بر بقای بازتولید و بسط آن وجود دارد که حاکی از عدم کفایت راه حلها و سیاستهای متداول شهری است و رهیافت ها و اقدامات نوینی را میطلبد. در کشور ما نیز جریان سریع شهرنشینی، طی چند دهه اخیر اسکان غیررسمی را به دنبال داشته و این پدیده در حال رشد، مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، کالبدی و زیست محیطی فراوانی را در اغلب شهرها به ویژه شهرهای بزرگ ایران به وجود آورده است. تحقیق حاضر در صدد آن است که با استفاده از روش توصیفی و تحلیلی و همچنین روش پیمایشی و تحلیل آماری تاثیر عوامل اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی بر شکل گیری و رشد سکونت گاه های غیررسمی مورد بررسی و تحلیل قرار دهد. نتایج تحقیق نشان می دهد که که همبستگی قوی و رابطه معناداری بین عوامل اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی بر شکل گیری و رشد سکونت گاه های غیررسمی وجود دارد.

لینک کمکی