فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست دارای 33 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست :

دید کلی :
پاورپوینت تورم چیست شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

پاورپوینت تورم چیست

 

پاورپوینت تورم چیست شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

تورّم در اصطلاح، عبارت از افزایش سطح عمومی قیمت‌ها به‌شکل مستمرّ است.

واژه Inflation نخستین بار در قرن نوزدهم در کشورهای اروپایی به‌مفهوم انتشار بیش از حد اسکناس، برای تأمین هزینه جنگی مصطلح گردید. در دوره بعد از جنگ جهانی اول، اصطلاح تورّم به‌مفهوم افزایش بیش از حد وسایل پرداخت، اعم از پول مسکوک، اسکناس و پول اعتباری، به‌کار برده می‌شد. امروزه اکثر علمای اقتصاد، صرف افزایش حجم پول را تورّم تلقّی نمی‌کنند؛ بلکه این افزایش را فقط به‌عنوان یکی از علل تورّم محسوب می‌کنند.

تورّم یکی از خصوصیات تاریخ بشر به قدمت پول به‌عنوان وسیله مبادله بوده است. یکی از تورّم‌های مستند در دنیای باستان به‌دنبال تهاجم اسکندر مقدونی به ایران هخامنشی در سال 330 پیش از میلاد و در امپراطوری رم در زمان دیوکلیتانوس (Diocletian) در پایان قرن سوم به‌وجود آمد. از قرون وسطی به بعد داده‌هایی در دست است که تورّم به‌صورت ضعیف رخ داده است.

البته هر افزایش قیمتی تورّم نیست؛ بلکه باید چند خصیصه در تمام یا در اکثر کالاها و خدمات مورد مصرف جامعه وجود داشته باشد. از آن جمله تداوم وضعیت افزایشی قیمت، دوره نسبتا طولانی آن و افزایش کم و بیش قیمت‌ها در بیشتر کالاها و خدماتی که جنبه مصرف عمومی دارند. کاهش ارزش پول از جمله خصوصیات وجود تورّم است.

 و ...

 

فایل ورد (word) پاورپوینت تعریف تورم چیست
فهرست مطالب

مقدمه

نرخ تورّم

انواع تورّم

تورّم رکودی

آثار تورّم

علل تورّم

راه‌های مقابله با تورّم

پایان

 

عنوان :  تورم چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 4.19 مگابایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی