فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار :

دید کلی :
دانلود فایل فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار(مراکز آموزشی نمونه خارجی) ، در حجم 38 اسلاید قابل ویرایش با افکت مناسب جهت ارائه های کلاسی ، همراه با یک هدیه ویژه.


توضیحات کامل :

فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار (مراکز آموزشی نمونه خارجی) ، در حجم 38 اسلاید قابل ویرایش با افکت مناسب جهت ارائه های کلاسی ، همراه با یک هدیه ویژه.

 

بخشی از متن:
مرکز آموزش رولکس:
مرکز آموزش رولکس , واقع در دانشگاه پلی تکنیک فدرال در شهر لوزان سوئیس قرار دارد.این ساختمان توسط شرکت ژاپنی سانا در سال 2010 طراحی شده است.که با معماری این بنا موفق به دریافت جایزه پرایتزکر شد.کشور ژاپن از شانزده دوره چهارده بار موفق به دریافت این جایزه شده است.
قابل توجه است که استفاده هنرمندانه از نور و شفافیت درساختمان به چشم میخورد.

پیش دبستانی بریوزار:
بر طبق گفته لویی کان، اولین مدرسه در زیر یک درخت زمانی شکل گرفت که مردی که می‌دانست شروع به بحث کردن درباره موضوعاتی کرد که دیگران، یعنی دانش آموزان نمی‌دانستند. مانند آن دانش آموزان، کودکان زیر سه سال نیز به طور ناخودآگاه و مستقیم می‌آموزند. با استناد به حرف لویی کان، نقش درخت به معنای معماری، در نوع تدریس بسیار مؤثر خواهد بود.
به این ترتیب معماری، در افزایش کیفیت‌های آموزش به طور چشم گیری تأثیرگذار است؛ به ویژه در یک کودکستان، معماری و طراحی، ظرفیت واقعی خود را، برای ایجاد فرصت‌هایی برای کودکان، در این مرحله از زندگی بروز می‌دهد.
و...

 

فایل ورد (word) پاورپوینت آشنایی با مرکز آموزش رولکس و پیش دبستانی بریوزار
فهرست مطالب:
بخش اول: آشنایی با مرکز آموزش رولکس
مشخصات پروژه
معرفی پروژه و ویژگیهای معماری
تصاویر روند ساخت
پلان و نماها
دسترسیها
نماهای داخلی و خارجی
بخش دوم: آشنایی با پیش دبستانی بریوزار
مشخصات پروژه
معرفی پروژه و ویژگیهای معماری
پلان و نما
مقاطع
تصویر ایزومتریک پلان
دیتیل ها
نماهای داخلی و خارجی

 

این فایل با فرمت پاورپوینت در حجم 38 اسلاید قابل ویرایش با افکت مناسب جهت ارائه های کلاسی تهیه شده است.


هدیه محصول:
فایل پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی (26 اسلاید)

لینک کمکی