فایل ورد (word) بررسي تغييرات اراضي با استفاده از ماهواره لندست (مطالعه موردي منطقه حفاظت شده کرخه - خوزستان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تغييرات اراضي با استفاده از ماهواره لندست (مطالعه موردي منطقه حفاظت شده کرخه - خوزستان) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تغييرات اراضي با استفاده از ماهواره لندست (مطالعه موردي منطقه حفاظت شده کرخه - خوزستان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تغييرات اراضي با استفاده از ماهواره لندست (مطالعه موردي منطقه حفاظت شده کرخه - خوزستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تغييرات اراضي با استفاده از ماهواره لندست (مطالعه موردي منطقه حفاظت شده کرخه - خوزستان) :
نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش ملي مقابله با بيابان زايي و توسعه پايدار تالاب هاي کويري ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

به منظور مدیریت بهتر منابع طبیعی و محیط زیست منطقه حفاظت شده کرخه از داده های مربوط به قابلیت داده سنجندهTM و ETM+ماهواره لندست 7 از سال 1990 تا 2004 استفاده گردید تطابق هندسی با استفاده از 40 نقطه کنترل زمینی انجام شد. پساز استفاده از فیلتر هاو باند های مناسب اقدام به طبقه بندی و بررسی تغییرات آنها شد. طبقه بندی داده ها به روش نظارت شده و با طبقه بندی حداکثر احتمال صورت پذیرفت. نتایجنشان داد که سطح جنگل36/7%کاهش یافته و سطح اراضی کشاورزی 51 % و شهری 29 % افزایش یافته است. همچنین وسعت رود کرخه32/2% نیز کاهش یافته است.

لینک کمکی