فایل ورد (word) ارائه راهکار منطبق با معيارهاي زيست محيطي براي سيستم خنک کننده دريايي - مطالعه موردي جزيره خارک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارائه راهکار منطبق با معيارهاي زيست محيطي براي سيستم خنک کننده دريايي - مطالعه موردي جزيره خارک دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارائه راهکار منطبق با معيارهاي زيست محيطي براي سيستم خنک کننده دريايي - مطالعه موردي جزيره خارک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارائه راهکار منطبق با معيارهاي زيست محيطي براي سيستم خنک کننده دريايي - مطالعه موردي جزيره خارک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارائه راهکار منطبق با معيارهاي زيست محيطي براي سيستم خنک کننده دريايي - مطالعه موردي جزيره خارک :
نام کنفرانس یا همایش : نهمين همايش بين المللي سواحل، بنادر و سازه هاي دريايي

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

محیط زیست ساحلی در بر گیرنده پیچید هترین و در عین حال غنی ترین اکوسیست مهای مولد بر روی کره زمین می باشد. آلودگی دریاها و تاثیرفعالیت های خشکی که ماحصل پیامد های توسعه اقتصادی اجتماعی در خط ساحلی و حوزه های آبریز آن می باشد به طور مستقیم زیستگا ههایساحلی را تحت تاثیر قرار می دهد. از جمله این زیستگا هها، آبسنگ های مرجانی میباشند. آبسنگهای مرجانی نسبت به تغییرات درجه حرارت وشوری حساس بوده قادر به تحمل کدورت آب نیستند. در مطالعه حاضر، میزان پخش حرارت ناشی از آب گرم شده برگشتی از سیستم خنک کننده کارخانه تولید گاز مایعNGL) خارک در سواحل مرجانی شمال غرب جزیره با استفاده از مد لهای عددی مبتنی بر هیدرودینامیک ساحل و فرمول های پخش حرارت مورد بررسی قرار گرفته است. در این راستا، ابتدا شیوه تخلیه در ساحل بررسی و عدم انطباق آن با معیارهای زیست محیطی ثابت گردیده است. سپس با در نظر گرفتن شرایط هیدرولیکی خروجی جریان و هیدرودینامیک سواحل، عمق حداقلمناسب برای تخلیه ایمن آب گرم شده از طریق لوله محاسبه و ارائه گردیده است. کاربرد مد لهای هیدرودینامیکی پیشرفته در زمینه پخش حرارت در تحلیل فرآیندهای زیست محیطی و انتخاب راه کار مهندسی سازگار با محیط زیست در یکی از سواحل غنی و حساس کشور از یافت ههای این تحقیق میباشد.

لینک کمکی