فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي موثر بر ويژگي ضريب انتقال موج شکن شناور پانتوني و ارزيابي عملکرد اين نوع از مو جشکن ها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي موثر بر ويژگي ضريب انتقال موج شکن شناور پانتوني و ارزيابي عملکرد اين نوع از مو جشکن ها دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي موثر بر ويژگي ضريب انتقال موج شکن شناور پانتوني و ارزيابي عملکرد اين نوع از مو جشکن ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي موثر بر ويژگي ضريب انتقال موج شکن شناور پانتوني و ارزيابي عملکرد اين نوع از مو جشکن ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي موثر بر ويژگي ضريب انتقال موج شکن شناور پانتوني و ارزيابي عملکرد اين نوع از مو جشکن ها :




نام کنفرانس یا همایش : چهاردهمين همايش صنايع دريايي

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

امروزه موج شکن های شناور با توجه به مزایایی که نسبت به موج شکن های ثابت دارند در سطح وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند . از این رو شناخت پارامترهای موثر بر پایداری آنها چه به لحاظ اقتصادی و چه به لحاظ فنی ضروری به نظر می رسد . به همین منظور در این تحقیق با مدل سازی عددی موج شکن های شناور پانتونی به بررسی پارامترهای موثر بر کارایی آنها پرداخته شده است و در نهایت با استفاده از نتایج حاصل از مدل سازی عددی نسبتی مناسب بین ابعاد موج شکن و طول موج ارائه گردیده است. باتوجه به انجام صحت سنجی، اختلاف نتایج مدل عددی و آزمایشگاهی در حدود 7 درصد می باشد که می توان اظهار داشت نرم افزار مورد استفاده قابلیت خوبی در شبیه سازی موج شکن شناور دارد. نتایج تحقیق نشانگر اهمیت اثر عرض و عمق آبخور موج شکن شناور و همچنین دوره تناوب موج برخوردی بر ضریب انتقال مو جشکن شناور است.

لینک کمکی