فایل ورد (word) محيط رسوبي سازند جيرود و بررسي مرز دونين - کربونيفر در دو برش آبنيک و دره لالون، البرز مرکزي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) محيط رسوبي سازند جيرود و بررسي مرز دونين - کربونيفر در دو برش آبنيک و دره لالون، البرز مرکزي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) محيط رسوبي سازند جيرود و بررسي مرز دونين - کربونيفر در دو برش آبنيک و دره لالون، البرز مرکزي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) محيط رسوبي سازند جيرود و بررسي مرز دونين - کربونيفر در دو برش آبنيک و دره لالون، البرز مرکزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) محيط رسوبي سازند جيرود و بررسي مرز دونين - کربونيفر در دو برش آبنيک و دره لالون، البرز مرکزي :
نام کنفرانس یا همایش : پانزدهمين همايش انجمن زمين شناسي ايران

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

محیط رسوبی سازند جیرود به سن دونین پسین در دو برش آبنیک و دره لالون در البرز مرکزی با استفاده از مشاهدات صحرایی(شامل ساخت های رسوبی و آثار فسیلی) و مطالعات پتروگرافی بررسی گردید. این سازند در برش های مورد مطالعه یک توالی مخلوط سیلیسی-کربناته می باشد که در آن 7مجموعه رخساره ماسه سنگی و 3 میکروفاسیس کربناته تشخیص داده شد. مجموعه رخساره های ماسه سنگی شامل جلوی دلتای دور و نزدیک، پیش ساحل،بالای حاشیه ساحلی ،پایین حاشیه ساحلی، گذر به دور از ساحل و دور از ساحل می باشد.میکروفاسیس های کربناته شامل بایو کلاست گرین استون و بایوکلاست پکستون و رخساره دولومادستون، متعلق به محیط جزر و مدی تا زیر جزر و مدی می باشد. مرز دونین - کربونیفر(مرز بالایی سازند با نهشته های معادل سازند مبارک) با ته نشست شیل های سیاه حاوی اثر فسیل کندریتس که با بالا آمدن ناگهانی سطح آب دریاها در اواخر دونین در طی واقعه هنگبرگ مرتبط می باشد تعیین شد.

لینک کمکی