فایل ورد (word) کاربرد اقتصادي پيل هاي سوختي هيدروژني نيروگاهي به صورت مولد انرژي الکتريکي ذخيره اي - جبراني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاربرد اقتصادي پيل هاي سوختي هيدروژني نيروگاهي به صورت مولد انرژي الکتريکي ذخيره اي - جبراني دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاربرد اقتصادي پيل هاي سوختي هيدروژني نيروگاهي به صورت مولد انرژي الکتريکي ذخيره اي - جبراني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاربرد اقتصادي پيل هاي سوختي هيدروژني نيروگاهي به صورت مولد انرژي الکتريکي ذخيره اي - جبراني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاربرد اقتصادي پيل هاي سوختي هيدروژني نيروگاهي به صورت مولد انرژي الکتريکي ذخيره اي - جبراني :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي رويکردهاي نوين در نگهداشت انرژي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

سیاستگذاریهای جهانی در زمینه مدیریت انرژی نشان میدهد پیلهای سوختی نقش مهمی در فرآیند به کارگیری انرژیهای جایگزین سوختهای فسیلی خواهند داشت. در کشور ما نیز این حرکت دنبال خواهد شد و البته تاکنون تلاشهای ارزندهای نیز در این راستا صورت پذیرفته است. لیکن در مرحله اول، مسأله ورود به بازار با توجه به لزوم سرمایههای هنگفت اولیه و مقاومتهای اجتماعی مشکلی است که در راه صنعتی شدن این فنآوری وجود دارد. در این نوشتار راهکاری برای تسهیل در عبور از این مرحله پیشنهاد شده است که با اقتضای صنعت برق کشور همخوانی دارد. سرانجام با برآورد هزینه تهیه آن، معیاری برای تحلیل اقتصادی آن ارائه شده است.

لینک کمکی