فایل ورد (word) بررسي ميزان انباشتگي و توزيع (فرمول در متن اصلي مقاله) در گياه پياز خوراکي Allium cepa cv. Hybrid

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي ميزان انباشتگي و توزيع (فرمول در متن اصلي مقاله) در گياه پياز خوراکي Allium cepa cv. Hybrid دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي ميزان انباشتگي و توزيع (فرمول در متن اصلي مقاله) در گياه پياز خوراکي Allium cepa cv. Hybrid  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي ميزان انباشتگي و توزيع (فرمول در متن اصلي مقاله) در گياه پياز خوراکي Allium cepa cv. Hybrid،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي ميزان انباشتگي و توزيع (فرمول در متن اصلي مقاله) در گياه پياز خوراکي Allium cepa cv. Hybrid :
نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي گياه پالايي

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

کروم یک فلز سنگین است که در محیط زیست وجود دارد و برای سلامتی انسان خطرناک می باشد. اثرات سمی کروم روی رشد ونمو گیاه، شامل جلوگیری از فرایند جوانه زنی، کاهش رشد و بیومس گیاهی می باشد. هدف از انجام این پژوهش بررسی میزان انباشتگی و توزیع (فرمول در متن اصلی مقاله) در گیاه پیاز خوراکی می باشد. بدین منظور گیاهچه های پیاز رشد یافته در گلدان های حاوی خاک زراعی و ماسه به نسبت 1:1 که تیمار های مختلف (فرمول در متن اصلی مقاله) 200 ،150 ،50،100 ،40 ،20 ،10 ،5 ،0 mg/L به آنها داده شد، پس از 4 هفته برداشت شدند و میزان انباشت (فرمول در متن اصلی مقاله) در ریشه و بخش هوایی اندازه گیری شد. نتایج نشان داد که مقدار کروم در ریشه و بخش هوایی با افزایش غلظت این عنصر در محیط کشت، افزایش می یابد و تجمع آن در ریشه به مراتب بیشتر از بخش هوایی است.

لینک کمکی