فایل ورد (word) شهر اکولوژيک رويکردي نو در توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: شهر سينو سنگاپور - تيانجين چين)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شهر اکولوژيک رويکردي نو در توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: شهر سينو سنگاپور - تيانجين چين) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شهر اکولوژيک رويکردي نو در توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: شهر سينو سنگاپور - تيانجين چين)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شهر اکولوژيک رويکردي نو در توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: شهر سينو سنگاپور - تيانجين چين)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شهر اکولوژيک رويکردي نو در توسعه پايدار شهري (نمونه موردي: شهر سينو سنگاپور - تيانجين چين) :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش معماري پايدار

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

طراحی و توسعه پایدار، توسعهای است کیفی و متوجه ابعاد گوناگون زندگی، که هدف آن بالا بردن سطح زندگی بشریت است. در این راستا پایداری سکونتگاههای زندگی انسانها یکی از بنیادیترین مباحث میباشد. این پایداری را میتوان از زوایای مختلفی چون حفظ و ارتقاء محیط زیست، ترویج زندگی سالم، استفاده خردمندانه از زمین، استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر بدون داشتن کمترین آلودگی مورد بررسی قرار داد. در دنیا کشورهای مختلف سعی در به کارگیری ارکان معماری و شهرسازی پایدار داشته و گام های مهمی در این راستا برداشته شده که از آن جمله می توان به پروژه مصدر در کشور امارات متحده عربی، دونگتان در کشور چین، زورلو در کشور ترکیه و .... اشاره کرد. در این مقاله شهر سینو سنگاپور تیانجین چین به عنوان نمونه ای از یک شهر اکولوژیک مورد بررسی قرار گرفته است.

لینک کمکی