فایل ورد (word) فرآيند اتوفرتاژ و بهينه سازي آن در استوانه هاي جدار ضخيم ساخته شده ازفلز و لايه هاي فلز - سراميک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) فرآيند اتوفرتاژ و بهينه سازي آن در استوانه هاي جدار ضخيم ساخته شده ازفلز و لايه هاي فلز - سراميک دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) فرآيند اتوفرتاژ و بهينه سازي آن در استوانه هاي جدار ضخيم ساخته شده ازفلز و لايه هاي فلز - سراميک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) فرآيند اتوفرتاژ و بهينه سازي آن در استوانه هاي جدار ضخيم ساخته شده ازفلز و لايه هاي فلز - سراميک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) فرآيند اتوفرتاژ و بهينه سازي آن در استوانه هاي جدار ضخيم ساخته شده ازفلز و لايه هاي فلز - سراميک :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي شبيه سازي سيستمهاي مکانيکي

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

اتوفرتاژ فرآیندی است که در آن تنش های پسماند فشاری به وسیله بارگذاری و بار برداری یک فشار داخلی در استوانه ایجاد می شود که در محدوده پائین تر از شرایط نرمال فشار می تواند مفید باشد . در طول بارگذاری در اثر این فشار داخلی، بخشی از جداره استوانه دچار تغییر شکل پلاستیک می شود و بخش دیگر الاستیک باقی می ماند و پس از بار برداری تنش های پسماند فشاری در ناحیه داخلی و تنش های پس ماند کششی در ناحیه خارجی جداره استوانه ایجاد می شود که باعث افزایش ظرفیت تحمل فشار در مرحله بعدی بارگذاری خواهد شد. در این تحقیق، فرایند اتوفرتاژ با در نظر گرفتن رفتار سخت شوندگی ایزوتروپیک با روش عددی المان محدود و به وسیله کدنویسی در نرم افزار متلب برای استوانه های ساخته شده از فلز و لایه های فلز – سرامیک بررسی شده است . این بررسی هم برای بدست آوردن تنش های پسماند حداکثر و هم به منظور بدست آوردن فشار اتوفرتاژ بهینه برای مینیمم شدن تنش ون میزز ماکزیمم پس از اعمال فشاری کاری در استوانه اتوفرتاژ شده انجام شده است ودر نهایت نتایج با یکدیگر مقایسه شده است. همچنین بر ای تائید نتایج بدست آمده نرم افزار تجاری انسیس مورد استفاده قرار گرفته است.

لینک کمکی