فایل ورد (word) مکانيابي محدوده مناسب جهت اجراي طرح تغذيه مصنوعي فاضلاب تصفيه شده با استفاده از GIS و RS (مطاله موردي - شهر کرمان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مکانيابي محدوده مناسب جهت اجراي طرح تغذيه مصنوعي فاضلاب تصفيه شده با استفاده از GIS و RS (مطاله موردي - شهر کرمان) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مکانيابي محدوده مناسب جهت اجراي طرح تغذيه مصنوعي فاضلاب تصفيه شده با استفاده از GIS و RS (مطاله موردي - شهر کرمان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مکانيابي محدوده مناسب جهت اجراي طرح تغذيه مصنوعي فاضلاب تصفيه شده با استفاده از GIS و RS (مطاله موردي - شهر کرمان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مکانيابي محدوده مناسب جهت اجراي طرح تغذيه مصنوعي فاضلاب تصفيه شده با استفاده از GIS و RS (مطاله موردي - شهر کرمان) :
نام کنفرانس یا همایش : يازدهمين سمينار سراسري آبياري و کاهش تبخير

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

در این تحقیق تکنیک های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی به منظور تعیین بهترین مکان جهت تغذیه مصنوعی فاضلاب تصفیه شده کرمان بکار برده شده اند. بدین منظور بعضی از معیارهای فنی ، اجتماعی ، زیست محیطی و اقتصادی مورد ملاحظه قرار گرفتند. جهت بررسی معیارهای مختلف مکانیابس ، لایه های اطلاعاتی آ نها به کمک نرم افزارهای ENVI 4.3 و ArcGIS 9.3 تهیه شد. انتخاب معیارها و حدود قابل قبول آنها بر پایه استانداردها و متون بین المللی انجام شده است . با استفاده از روش انطباق وزنی لایه ها و در محیط GIS نقشه مطلوبیت نواحی مختلف منطقه مورد مطالعه بدست آمد. در ادامه بر اساس دبی نهایی تصفیه خانه ، میزان نفوذپذیری خاک و برنامه بهره برداری از حوضچه ها مقدار زمین مورد نیاز جهت اجرای طرح محاسبه شد. در پایان بر اساس نقشه مطلوبیت نواحی مختلف ، مقدار زمین ورد نیاز و شرایط طبیعی حاکم بر منطقه مورد مطالعه نواحی واقع د رجنوب غربی شهر کرمان به عنوان بهترین مکان اجرای طرح مذکور شناسایی و معرفی شد.

لینک کمکی