فایل ورد (word) ارزيابي اثر غلظت هاي مختلف ساکارز و نوع محيط کشت در آندروژنز رقم ماريچي سفيد خالص ليسيانتوس Eustomagrandiflorum "Mariachi Pure White"

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي اثر غلظت هاي مختلف ساکارز و نوع محيط کشت در آندروژنز رقم ماريچي سفيد خالص ليسيانتوس Eustomagrandiflorum "Mariachi Pure White" دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي اثر غلظت هاي مختلف ساکارز و نوع محيط کشت در آندروژنز رقم ماريچي سفيد خالص ليسيانتوس Eustomagrandiflorum "Mariachi Pure White"  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي اثر غلظت هاي مختلف ساکارز و نوع محيط کشت در آندروژنز رقم ماريچي سفيد خالص ليسيانتوس Eustomagrandiflorum "Mariachi Pure White"،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي اثر غلظت هاي مختلف ساکارز و نوع محيط کشت در آندروژنز رقم ماريچي سفيد خالص ليسيانتوس Eustomagrandiflorum "Mariachi Pure White" :
نام کنفرانس یا همایش : هفتمين کنگره علوم باغباني ايران

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

گل لیسیانتوس Eustoma grandiflorum در بازارهای جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این پژوهش برای اولین بار در دنیا، کشت میکروسپور گل لیسیانتوس انجام شد. آندروژنز سریع ترین و مؤثرترین روش جهت تولید گیاهان هاپلوئید و دابل هاپلوئیدها برای آزاد نمودن رقم جدید محسوب می شوند. هم اکنون بسیاری از شرکت های تجاری و موسسات دولتی در کشورهای مختلف به کار تولید استفاده از هاپلوئیدهای مضاعف شده مشغولند. علاقه به تولید گیاهان هاپلوئید، عموما به کاربرد آن ها بر می گردد. در این پژوهش برهمکنش چهار سطح 170mg/L و 130 و 100 و 60 مالتوز (به عنوان منبع کربوهیدرات) با پنج نوع محیط کشت مایع MS ،NN ،B5 ،NLN و NLN ½ در القای آندروژنز لیسیانتوس، مورد بررسی قرار گرفت. بیشترین میزان تغییر میکروسپور ها مربوط به محیط NLN و NLN ½ بود. در تیمارهای محیط NLN با 60mg/L ساکارز و محیط NLN ½ با 170mg/L ساکارز ساختار چند سلولی به طور نمایان مشخص بود.

لینک کمکی