فایل ورد (word) رخساره هاي مخلوط سيليسي آواري - کربناته حاصل از پيشروي درياي ائوسن در شمال و شمال شرق اصفهان(ايران مرکزي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) رخساره هاي مخلوط سيليسي آواري - کربناته حاصل از پيشروي درياي ائوسن در شمال و شمال شرق اصفهان(ايران مرکزي) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) رخساره هاي مخلوط سيليسي آواري - کربناته حاصل از پيشروي درياي ائوسن در شمال و شمال شرق اصفهان(ايران مرکزي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) رخساره هاي مخلوط سيليسي آواري - کربناته حاصل از پيشروي درياي ائوسن در شمال و شمال شرق اصفهان(ايران مرکزي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) رخساره هاي مخلوط سيليسي آواري - کربناته حاصل از پيشروي درياي ائوسن در شمال و شمال شرق اصفهان(ايران مرکزي) :
نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش ملي زمين شناسي دانشگاه پيام نور

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

پیشروی دریای ائوسن بر روی توپوگرافی های قدیمی بعد از یک دوره فعالیت آتشفشانی وسیع در شمال اصفهان رخ داده است . شواهد این پیشروی به خوبی در شمال(سه) و شمال شرق(زفره) اصفهان برون زد دارد و انواع رخساره های آواری ، آهکی و مخلوط بر جای مانده حاکی از آن است که دریای گرم و کم عمق با خط ساحلی مخلوط بعد از پیشروی خیلی زود به یک پلات فرم کربناته با فورامینیفرهای بزرگ تبدیل شده است. به منظور باز سازی شرایط رسوبگذاری و شرایط پیشروی دریا در این زمان، رسوبات ائوسن در سه برش مجزا مورد مطالعه قرار گرفته است . مطالعات صحرایی این رسوبات منجر به شناخت 6 لیتوفاسیس آواری شدکه همگی در سیستم رود خانه ای بریده بریده تشکیل شده اند. مطالعات آزمایشگاهی منجربه تشخیص 5 ریز رخساره هیبرید و 13 ریز رخساره آهکی شدکه در یک پهنای درونی و میانی رمپ و در سیستم رسوبگذاری مخلوط تشکیل شده اند و از انجاییکه مخازن نفتی عموما در رسوبات مخلوط تشکیل میشوند مطالعه این رسوبات حائز اهمیت است.

لینک کمکی