فایل ورد (word) بررسي خواص فيزيکي و مکانيکي کامپوزيت تنگستن - مس با روش تفجوشي و در ادامه رخنه دهي مس در آن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي خواص فيزيکي و مکانيکي کامپوزيت تنگستن - مس با روش تفجوشي و در ادامه رخنه دهي مس در آن دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي خواص فيزيکي و مکانيکي کامپوزيت تنگستن - مس با روش تفجوشي و در ادامه رخنه دهي مس در آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي خواص فيزيکي و مکانيکي کامپوزيت تنگستن - مس با روش تفجوشي و در ادامه رخنه دهي مس در آن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي خواص فيزيکي و مکانيکي کامپوزيت تنگستن - مس با روش تفجوشي و در ادامه رخنه دهي مس در آن :
نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش مشترک انجمن مهندسي متالورژي ايران

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

در این مقاله برخی خواص فیزیکی و مکانیکی کامپوزیت تنگشتن- مس شاخته شده از پودر تنگستن با سه مقدار افزودنی نیکل 0/05، 0/25 و 0/5 (درصد وزنی نیکل) و زینترینگ و در ادامه رخنه دهی مس مورد بررسی قرار گرفته است. بدین منظور، ذرات تنگستن با مقادیر مختلف افزودنی نیکل مخلوط شد و سپس پودر به دست آمده در فشار 1600 مگاپاسکال تحت پرس قرار گرفت. زینترینگ نمونه ها در دماهای مختلف و در زمان 4 ساعت به منظور رسیدن به چگالی مطلوب _15/6-15 گرم بر سانتی متر مکعب) انجام گرفت. رخنه دهی نمونه ها در دمای 1250 درجه سانتیگراد تحت اتمسفر احیای هیدروژن در سه زمان 10 و 60 و 120 دقیقه انجام گرفت. چگالی مطلوب نمونه های رخنه دهی شده بالای 17 است. تاثیر میزان افزودنی نیکل روس خواص فیزیکی کامپوزیت مانند چگالی، پیوستگی تنگستن - تنگستن و هدایت الکتریکی و خواص مکانیکی مانند سختی و استحکام کششی مورد بررسی قرا رگفت. نتایج آزمایش نشان داد که میزان چگالی و هدایت الکتریکی با افزایش افزودنی نیکل افزایش یافته و پیوستگی تنگستن- تنگستن کاهش می یابد. هم چنین میزان سختی و استحکام کششی نمونه ها هم با افزایش افزودنی نیکل کاهش یافتند.

لینک کمکی