فایل ورد (word) ارائه و شبيهسازي يک توپولوژي جديد در مبدلهاي DC- DC چندخروجي رزنانسي بر پايه مبدلهاي رزنانسي SwRC

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارائه و شبيهسازي يک توپولوژي جديد در مبدلهاي DC- DC چندخروجي رزنانسي بر پايه مبدلهاي رزنانسي SwRC دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارائه و شبيهسازي يک توپولوژي جديد در مبدلهاي DC- DC چندخروجي رزنانسي بر پايه مبدلهاي رزنانسي SwRC  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارائه و شبيهسازي يک توپولوژي جديد در مبدلهاي DC- DC چندخروجي رزنانسي بر پايه مبدلهاي رزنانسي SwRC،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارائه و شبيهسازي يک توپولوژي جديد در مبدلهاي DC- DC چندخروجي رزنانسي بر پايه مبدلهاي رزنانسي SwRC :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

در این مقاله با استفاده از مبدلهایDC-DC خانوادهSwRC مبدل جدیدی که دارای چند خروجی مختلف است، معرفی شده است. یک نمونه مبدل کاهنده دو خروجی از این خانواده طراحی شده و الگوریتم کنترلی آن آورده شده است. طرح مورد نظر توسط نرم افزار PSIM6 شبیهسازی شده و نتایج شبیه سازی، پیش بینی های مطرح شده در طراحی را تأیید کرده است.

لینک کمکی