فایل ورد (word) طراحي کنترل کننده فازي براي سيستم سروالکتروهيدروليک با استفاده از روش جبران توزيع شده موازي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي کنترل کننده فازي براي سيستم سروالکتروهيدروليک با استفاده از روش جبران توزيع شده موازي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي کنترل کننده فازي براي سيستم سروالکتروهيدروليک با استفاده از روش جبران توزيع شده موازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي کنترل کننده فازي براي سيستم سروالکتروهيدروليک با استفاده از روش جبران توزيع شده موازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي کنترل کننده فازي براي سيستم سروالکتروهيدروليک با استفاده از روش جبران توزيع شده موازي :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این مقاله یک روش موثر و کارامدPDC را برای کنترل سرعت سیستم سروالکتروهیدرولیک با وجود شار غیر خطی واصطحکاک داخلی پیشنهاد شده است. این روش نشان می دهد که کنترل سیستم سروالکتروهیدرولیک می تواند با موفقیت در امر کنترل برای هر نقطه کار و پایداری سیستم صورت گیرد. همه نتایج بدست آمده با کمک شبیه سازی معادلات غیر خطی سیستم درمحیط مطلب MATLAB) نشان دهنده روش ارائه شده برای سیستم مزبور می باشد.

لینک کمکی