فایل ورد (word) کنترل محورهاي سمت و ارتفاع پدستال ردياب ماهواره با استفاده از الگوريتمهاي کنترل پيشبين تعميم يافته

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کنترل محورهاي سمت و ارتفاع پدستال ردياب ماهواره با استفاده از الگوريتمهاي کنترل پيشبين تعميم يافته دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کنترل محورهاي سمت و ارتفاع پدستال ردياب ماهواره با استفاده از الگوريتمهاي کنترل پيشبين تعميم يافته  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کنترل محورهاي سمت و ارتفاع پدستال ردياب ماهواره با استفاده از الگوريتمهاي کنترل پيشبين تعميم يافته،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کنترل محورهاي سمت و ارتفاع پدستال ردياب ماهواره با استفاده از الگوريتمهاي کنترل پيشبين تعميم يافته :
نام کنفرانس یا همایش : سيزدهمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

کنترل پیشبین یکی از زیرمجموعههای کنترل بهینه میباشد که بر مبنای تنوری افق دور شونده استوار است. در این روش از یک مدل صریح از سیستم جهت پیشبینی خروجی آینده فرآیند استفاده میشود. با کمینه کردن یک تابع هدف مربعی سیگنال کنترل بهینه ایجاد خواهد شد. در ادامه استراتژی سیگنال کنترل بهینه به دست آمده در هر لحظه به فرآیند مورد نظر اعمال شده و عملیات ذکر شده دوباره تکرار میگردد. در این مقاله کنترلکنندههای پیشبین مورد بررسی قرار گرفته و مزایا و معایب مربوط به این نوع از کنترلکنندهها بیان خواهد شد. در انتها نتایج مربوط به پیادهسازی الگوریتمهای کنترلکننده پیشبین تعمیم یافته بر روی محور سمت و ارتفاع یک سیستم پدستال ردیاب ماهواره ارائه خواهد شد.

لینک کمکی