فایل ورد (word) تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب رودکارون در محدوده گتوند - شوشتر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب رودکارون در محدوده گتوند - شوشتر دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب رودکارون در محدوده گتوند - شوشتر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب رودکارون در محدوده گتوند - شوشتر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير سازندهاي زمين شناسي بر کيفيت آب رودکارون در محدوده گتوند - شوشتر :
نام کنفرانس یا همایش : چهاردهمين همايش بلور شناسي و کاني شناسي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

رود کارون به عنوان یکی ازمهمترین رودخانه های ایران تاثیر بسیار زیادی بر روی وضعیت اقتصادی، اجتماعی و بهداشتی جامعه مجاور خود دار. بنابراین بررسی کیفی آن بخاطر تاثیر بسیار زیاد آن بر محیط اطراف یکی از اولویت هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
در این تحقیق داده های ماهانه، فصلی و سالانه سالهای 1383 – 1380 در ایستگاه های گتوند و شوشتر برای بررسی تاثیرگذار سازندهای زمینشناسی مجاور رود کارون بر روی کیفیت آب رودخانه مورد استفاده قرار گرفته است. سپس با استفاده از این داده ها و کدهای نرم افزاری Aquachem4, Aq.Qa و نرم افزار آماری SPSS محیط هیدروشیمیایی رود کارون شبیه سازی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتایج نشان دهنده این است که میزان شوری و مواد محلول آب در حد فاصل گتوند تا ایستگاه شوشتر به میزان زیادی افزایش یافته است که بیشترین تاثیر را هوازدگی و انحلال سازندهی زمین شناسی به خصوص سازند گچساران و کانیهای ژیپس و هایت دارا می باشند.

لینک کمکی