فایل ورد (word) تهيه و شناسايي کمپلکس پروپان - 1و3- دي آمونوم بيس (پيريدين - 2و6- دي کربوکسيلاتو) زينکات (II)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تهيه و شناسايي کمپلکس پروپان - 1و3- دي آمونوم بيس (پيريدين - 2و6- دي کربوکسيلاتو) زينکات (II) دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تهيه و شناسايي کمپلکس پروپان - 1و3- دي آمونوم بيس (پيريدين - 2و6- دي کربوکسيلاتو) زينکات (II)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تهيه و شناسايي کمپلکس پروپان - 1و3- دي آمونوم بيس (پيريدين - 2و6- دي کربوکسيلاتو) زينکات (II)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تهيه و شناسايي کمپلکس پروپان - 1و3- دي آمونوم بيس (پيريدين - 2و6- دي کربوکسيلاتو) زينکات (II) :
نام کنفرانس یا همایش : چهاردهمين همايش بلور شناسي و کاني شناسي ايران

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

واکنش محلول آبی روی (II) نیترات با ترکیب انتقال پروتون پروپان –1و3- دی امونیوم پیردین – 2و6 – دی کربوکسیلات یا (pdaH2) (pydc) که در آن pda پروپان،- 1،3- دی آمین و pydcH2 پیریدین – 2،6 – دی کربوکسیلیک اسید می باشد، منجر به تشکیل کمپلکس (pdaH2) [Zn(pydc)2] 4H2O و یا (C3H12N2) [Zn(C7H3NO4)2] 4H2O می شود. هر اتم مرکزی در این کمپلکس به وسیله ی شش اتم کوئوردینه شونده و اتم های متصل به فلز، آرایش هشت وجهی انحراف یافته را در اطراف یون فلز به وجود می آورند . به این معنی که دو گروه پیریدین – 6،2- در کربوکسیلات هر یک به عنوان لیگاند سه دندانه عمل کرده و یک اتم نیتروژن و دو اتم اکسیژن خودرو را در اتصال به فلز مرکزی شرکت میدهند. افزون بر آن، واحد ساختاری این کمپلکس دارای پروپام – 3،1- دی امونیوم به عنوان کاتیون همران (counter-ion) و نیز چهار مولکول آب است که یکی از مولکول های آب به صورت غیر مستقر است.

لینک کمکی