فایل ورد (word) بررسي سينتيک استحاله نامنظم - منظم در ترکيب بين فلزي Ni3Al توليد شده با فرايند الياژسازي مکانيکي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي سينتيک استحاله نامنظم - منظم در ترکيب بين فلزي Ni3Al توليد شده با فرايند الياژسازي مکانيکي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي سينتيک استحاله نامنظم - منظم در ترکيب بين فلزي Ni3Al توليد شده با فرايند الياژسازي مکانيکي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي سينتيک استحاله نامنظم - منظم در ترکيب بين فلزي Ni3Al توليد شده با فرايند الياژسازي مکانيکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي سينتيک استحاله نامنظم - منظم در ترکيب بين فلزي Ni3Al توليد شده با فرايند الياژسازي مکانيکي :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره سالانه انجمن مهندسين متالورژي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

رفتار حرارتی ترکیب بین فلزی Ni3Al تولید شده با استفاده از فرایند الیاژ سازی مکانیکی مورد بررسی قرارگرفت به منظور ارزیابی رفتار حرارتی پودر تولید شده از ازمایش انالیز حرارتی DSC استفاده شد. و بررسی ریزساختاری پودر نیز به کمک پراش پرتوایکس انجام گرفت براساس نتایج ازمایشها ترکیب بین فلزی حاصل از الیاژسازی مکانیکی یک ترکیب بین فلزی نامنظم بود که باعملیات حرارتی استحاله نامنظم - منظم در ان اتفاق افتاد بهمنظور مطالعه سینتیک استحاله نامنظم - منظم انجام شده در پودر روش کیسینجر Kissinger بکار گرفته شد. به این منظور رفتار حرارتی پودر در حین انجام ازمایشهای انالیز حرارتی با سرعتهای گرم کردن مختلف مورد ارزیابی قرارگرفت. انرژی اکتیواسیون استحاله نامنظم - منظم انجام شده و در پودر با استفاده ازروش فوق محاسبه گردید.

لینک کمکی