فایل ورد (word) بهره گيري از تکنولوژي "بلوکهاي خاکي فشرده (CEB)" در معماري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بهره گيري از تکنولوژي "بلوکهاي خاکي فشرده (CEB)" در معماري دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بهره گيري از تکنولوژي "بلوکهاي خاکي فشرده (CEB)" در معماري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بهره گيري از تکنولوژي "بلوکهاي خاکي فشرده (CEB)" در معماري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بهره گيري از تکنولوژي "بلوکهاي خاکي فشرده (CEB)" در معماري :
نام کنفرانس یا همایش : همايش عمران معماري و شهرسازي کرمان

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

بلوکهای خاکی فشرده به عنوان مصالح ساختمانی توانمند از بابت تکنیکی، معماری مطرحند بطوریکه طراحان آن را در رده های بالای مصالح قابل دسترس در بازار بین المللی جای می دهند.
تجارب حاصله از بررسی های وسیع توسط اهل فن و معماران متخصص بر روی تکنولوژی " بلوکهای خاکی فشرده (CEB) " حاکی از امتیازات برجسته آن در مقایسه با تکنولوژیهای ساخت دیگری است که از اجزای کوچکتر استفاده می کنند. ضمنا کاربرد معماری آن طیف وسیعی از خانه های اجتماعی گروهی تا مسکن تجملی و ساختمانهای معتبر عمومی را دربرمی گیرد.
تولید انبوه این مصالح، اصلاحی واقعی را بر تمام روشهای سنتی ساخت بلوکهای خاکی – خشتی یا فشرده دست ساز- بخصوص در ثبات کیفیت محصولات بدست آمده و مصرف انرژی متوجه می سازد که این کیفیت به مقبولیت اجتماعی نوسازی ساختمانها با خاک کمک می کند.برای آنانکه انعطاف پذیری کیفیت تولید را چه در بافت شهری یا روستایی، با مقیاس کوچک یا صنعتی، جستجو می کنند بهره گیری از فن آوری CEB انتخابی درست خواهد بود.معماران و ساکنان ساختمانهای مذکور، تعریف معمارانه ای از طراحی و اجرای خوب را دریافت می کنند چرا که CEB شایستگی معماری ناب را دارد.

لینک کمکی