فایل ورد (word) بررسي عوامل موثر بر خلاقيت و نوآوري مديران ستادي دانشگاه علوم پزشکي ايران - 1384

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي عوامل موثر بر خلاقيت و نوآوري مديران ستادي دانشگاه علوم پزشکي ايران - 1384 دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي عوامل موثر بر خلاقيت و نوآوري مديران ستادي دانشگاه علوم پزشکي ايران - 1384  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي عوامل موثر بر خلاقيت و نوآوري مديران ستادي دانشگاه علوم پزشکي ايران - 1384،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي عوامل موثر بر خلاقيت و نوآوري مديران ستادي دانشگاه علوم پزشکي ايران - 1384 :
نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش مراکز تحقيق و توسعه صنايع و معادن

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

در شرایط کنونی تنها خلاقیت و نوآوری مدیران است که می تواند نه تنها از ابهام و عدم وضوح فرصت بسازد و راه را به سوی قله های پیروزی بگشاید که زمینه را برای کارکنان سازمان فراهم آورد تا استعداد آنها بارور شده وفعالیت های نوآورانه آنها به اجرا در اید.
روش پژوهش: پژوهش حاضر به روش مقطعی در بهار 84 انجام شد. مدیران واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ایران (جمعا 22 نفر)، جامعه آماری این پژوهش راتشکیل دادند گردآوری اطلاعات به وسیله پرسشنامه خود ساخته شده است.
پرسشنامه، بین کلیه مدیران ارشد داتشگاه توزیع و پس از جمع آوری با استفاده از نرم افزار آماری SPSS تجزیه و تحلیل شد.
یافته ها: مهم ترین عوامل موثر بر خلاقیت افراد تحت بررسی، عوامل سازمانی و (میانگین 18، 68) و مهم ترین عوامل موثر بر نوآوری افراد تحت بررسی، عوامل فردی (میانگین 89،43) بود.
بحث و نتیجه گیری: لازم است که در دانشگاه ها به پذیرش مدیران خلاق در محیط دانشگاه و عوامل مربوط به علم، دانش و تخصص بیشتر توجه شود.

لینک کمکی