فایل ورد (word) ارائه مدل ارزيابي چابکي در سازمانهاي دولتي - و نيم نگاهي به تاثير فناوري اطلاعات بر چابکي سازماني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارائه مدل ارزيابي چابکي در سازمانهاي دولتي - و نيم نگاهي به تاثير فناوري اطلاعات بر چابکي سازماني دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارائه مدل ارزيابي چابکي در سازمانهاي دولتي - و نيم نگاهي به تاثير فناوري اطلاعات بر چابکي سازماني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارائه مدل ارزيابي چابکي در سازمانهاي دولتي - و نيم نگاهي به تاثير فناوري اطلاعات بر چابکي سازماني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارائه مدل ارزيابي چابکي در سازمانهاي دولتي - و نيم نگاهي به تاثير فناوري اطلاعات بر چابکي سازماني :




نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

دمیشلیز، عوامل تغییر تحول در محیط تجاری کنونی را اینگونه بر می شمرد: قابلیت دسترسی فزاینده به فناوری ، رقابت فزاینده بر سر توسعه فناوری، جهانی شدن بازارها و رقابت تجاری، رشد سریع دسترسی به فناوری، تغییرات موجود در میزان دستمزد و مهارتهای شغلی، مسئولیت محیطی و محدودیتهای منابع، و افزایش انتظارات مشتری، بنابراین لازمه واکنش و پاسخگویی به این عوامل تغییر و تحول، کسب چابکی است. چابکی، واکنشی به چالشهای موجود در یک محیط کاری است که از طریق تغییر و عدم اطمینان به آن محیط مسلط می شود. به زعم گودیش و دیگران، چابکی از سازمان می خواهد تا در ادغام فناوری، کارکنان و مدیریت با زیر بنای ارتباطی عجله و شتاب کند تا به نیازهای متغیر مشتریان در محیط بازاری که دارای تغییر مداوم و پیش بینی نشده می باشد، واکنش نشان دهد. از طرفی، فناوری اطلاعات (و در ورای آن دولت الکترونیک) نقش محوری و کلیدی را درحرکت سازمان ها به سمت چابکی در بخش دولتی ایفا می کند که توجه و سرمایه گذاری در زیر ساختهای آن می تواند بسیاری از مشکلات سازمانها در زمینه چابکی را از میان بردارد. در این مقاله با مرور ادبیات ارزیابی چابکی و نیز تاکید بر نقش فناوری اطلاعات در آن یک مدل مفهومی ابداعی برای ارزیابی چابکی در میان سازمانهای دولتی ارائه می گردد.

لینک کمکی