فایل ورد (word) بهينه سازي شرايط تهيه و تست راکتوري کاتاليزورهاي مخلوط اکسيدي کبالت - منگنز در تهيه اولفين هاي سبک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بهينه سازي شرايط تهيه و تست راکتوري کاتاليزورهاي مخلوط اکسيدي کبالت - منگنز در تهيه اولفين هاي سبک دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بهينه سازي شرايط تهيه و تست راکتوري کاتاليزورهاي مخلوط اکسيدي کبالت - منگنز در تهيه اولفين هاي سبک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بهينه سازي شرايط تهيه و تست راکتوري کاتاليزورهاي مخلوط اکسيدي کبالت - منگنز در تهيه اولفين هاي سبک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بهينه سازي شرايط تهيه و تست راکتوري کاتاليزورهاي مخلوط اکسيدي کبالت - منگنز در تهيه اولفين هاي سبک :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

در این تحقیق کاتالیزورهای مخلوط اکسیدی کبالت – منگنز به روش هم رسوبی ساخته شده و به منظور تبدیل گاز سنتز به اولفین های سبک موردمطالعه قرار گرفتند. اثر شرایط تهیه کاتالیزور مانند نسبت مولی pH,Fe/Co دمای رسوب گیری و مدت زمان عمر دهی به رسوب بر عملکرد کاتالیزور در هیدروژناسیون کربن مونوکسید مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس نتایج به دست آمده کاتالیزور با نسبت مولی Co/Mn=1/6 که به مدت 0/5 ساعت عمر دهی شده به عنوان کاتالیزور بهینه انتخاب گردید. اثر ساپورت های مختلف بر عملکرد کاتالیزور بهینه فوق، موردمطالعه قرار گرفت و کاتالیزور با ساپورتTiO2 به عنوان کاتالیزور بهینه حاوی ساپورت تعیین شد. دمای 450 درجه سانتی گراد و نسبت H2/CO=3/1 به عنوان شرایط راکتوری بهینه انتخاب گردید.

لینک کمکی