فایل ورد (word) تحليل عددي انتقال حرارت در بسترهاي سيالي شده گاز - جامد در حالت ناپايا براي ذرات گروه Geldart B

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تحليل عددي انتقال حرارت در بسترهاي سيالي شده گاز - جامد در حالت ناپايا براي ذرات گروه Geldart B دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تحليل عددي انتقال حرارت در بسترهاي سيالي شده گاز - جامد در حالت ناپايا براي ذرات گروه Geldart B  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تحليل عددي انتقال حرارت در بسترهاي سيالي شده گاز - جامد در حالت ناپايا براي ذرات گروه Geldart B،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تحليل عددي انتقال حرارت در بسترهاي سيالي شده گاز - جامد در حالت ناپايا براي ذرات گروه Geldart B :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

در تحقیق حاضر، انتقال حرارت جریان ناآرام گاز در بستر از ذرات جامد سیالی شده به صورت دو بعدی با تقارن محوری و درحالت ناپایا مورد مطالعه قرار گرفته است. جهت مدلسازی رفتار سیستم از دیدگاه اویلری – اویلری استفاده شده است. معادلات حاکم شامل معادلات پیوستگی، مومنتوم ، انرژی و اغتشاش برای هر دو فازف و همچنین معادله انرژی نوسانی برای ذرات جامد، به روش عددی اختلاف محدود بر مبنای حجم کنترل حل شده اند. بررسی اثر تغییر سرعت و دمای گاز ورودی بر روی انتقال حرارت در داخل بستر، ارائه شده است. نتایج نشان می دهند که افت دمای گاز و همچنین افزایش دمای ذرات جامد در طول بستر و در حالتی که دمای گاز ورودی بالاتر است، بیشتر می باشد. تغییر سرعت گاز ورودی نیز، به دلیل درهم بودن جریان تاثیر چندانی بر روی پروفیل دما درون بستر سیالی شده نداشته است.

لینک کمکی