فایل ورد (word) کاربرد الگوريتم ژنتيک در تعيين ثابنهاي سينتيک فرايند فيشر - تروپش

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاربرد الگوريتم ژنتيک در تعيين ثابنهاي سينتيک فرايند فيشر - تروپش دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاربرد الگوريتم ژنتيک در تعيين ثابنهاي سينتيک فرايند فيشر - تروپش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاربرد الگوريتم ژنتيک در تعيين ثابنهاي سينتيک فرايند فيشر - تروپش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاربرد الگوريتم ژنتيک در تعيين ثابنهاي سينتيک فرايند فيشر - تروپش :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

در این مقاله، استفاده از الگوریتم ژنتیک به عنوان یک روش برازش غیر خطی مورد توجه قرارگرفته است. با گذشت زمان طولانی از ابداع فرایند فیشر – تروپش (Fisher – Tropsh) ، این فرایند از اهمیت خاصی خصوصا در صنعت سبز، حمل ونقل، سوخت و نیز محصولات پتروشیمیایی برخوردار شده است.
در این مقاله با استفاده از الگوریتم ژنتیک پارامترهای سینتیک فرایند فیشر – تروپشن تعیین و بهینه سازی شده است. برای تعیین پارامترهای سینتیکی، بر اساس مطالعات صورت گرفته ابتدا یک معادله کلی که از مدل (LHHW) Langmuir-Hinshelwood -Hougen- Watson تبعیت می کند در نظر گرفته شده است و سپس با استفاده از الگوریتم ژنتیک پارامترهای مجهول بدست آمده اند. تابع هدف در نظر گرفته شده برای الگوریتم ژنتیک مجموع قدر مطلقهای خطاهای نسبی است و نتایح حاصل از مدل بدست امده از الگوریتم ژنتیک تطابق بسیار خوبی با داده های تجربی دارد و کمترین خطا را در میان مدل ها و پارامترهای ارائه شده در مقالات منتشر شده است.

لینک کمکی