فایل ورد (word) گندزدايي آب بوسيله نورخورشيد - روشي ارزان، آسان و در دسترس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) گندزدايي آب بوسيله نورخورشيد - روشي ارزان، آسان و در دسترس دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) گندزدايي آب بوسيله نورخورشيد - روشي ارزان، آسان و در دسترس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) گندزدايي آب بوسيله نورخورشيد - روشي ارزان، آسان و در دسترس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) گندزدايي آب بوسيله نورخورشيد - روشي ارزان، آسان و در دسترس :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :22

چکیده مقاله:

به نظر میرسد آلودگی بیولوژیکی آب روزانه سبب مرگ ده هزار تا بیست هزار کودک و سالیانه سبب بروز شش میلیارد تا شصت میلیارد مورد بیماری گوارشی در جهان می شود.
هرچند مصرف آب آلوده به عوامل میکروبی بیماری زاعامل مرگ و میر بسیاری از مردمان بویژه ساکنان مناطق روستایی کشورهای جهان سوم به شمار می رود اما این معضل درکشورهای پیشرفته نیز هنوز موجود است. با طراحی یک واحد خورشیدی قابل حمل، ارزان قیمت و کم هزینه جهت گندزدایی آب آشامیدنی و کاربرد آزمایشی آن هم با آب رودخانه و هم با آب درحال تصفیه فاضلاب معلوم شد بیش از 99/99% باکتری های موجود در نمونه های آب دارای آلودگی بالا در مدت زمان کمتر از سی دقیقه در برابر نور مستقیم خورشید از بین رفتند. درشدت نور متوسط، واحد گندزدایی خورشیدی میتواند جمعیت باکتریهای موجود در نمونه آب آلوده آزمایشی را به میزان 99/99% کاهش دهد و عمل گندزدایی تقریبا به میزان یک لیتر در سی دقیقه انجام دهد.

لینک کمکی