فایل ورد (word) مدل سازي واحد تبديل کاتاليستي با مدل Smith و مقايسه آن با شبيه ساز - Petro Sim و داده هاي عملياتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مدل سازي واحد تبديل کاتاليستي با مدل Smith و مقايسه آن با شبيه ساز - Petro Sim و داده هاي عملياتي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مدل سازي واحد تبديل کاتاليستي با مدل Smith و مقايسه آن با شبيه ساز - Petro Sim و داده هاي عملياتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مدل سازي واحد تبديل کاتاليستي با مدل Smith و مقايسه آن با شبيه ساز - Petro Sim و داده هاي عملياتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مدل سازي واحد تبديل کاتاليستي با مدل Smith و مقايسه آن با شبيه ساز - Petro Sim و داده هاي عملياتي :
نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

یکی از فرایندهای مهم در پالایشگاه ها، فرایند تبدیل کاتالیستی (Catalytic Reforming) می باشد که در این فرایند عمدتا بنزین با عدد اکتان بالا و آروماتیکهای گران بها نظیر بنزن، تولوئن و زایلن (B.T.X.) تولید می شود.
با توجه به اهمیت این فرایند در تولید بنزین، شبیه سازی فرایند تبدیل کاتالیستی جهت بهینه سازی و پیش بینی پارامترهای عملیاتی از قبیل عدد اکتان ، LHSV ، دمای ورودی به راکتورها و بازده بسیار ضروری می باشد.
در این مقاله، اولین مدل سینتیکی مطرح شده (مدل اسمیت) در باره این واحد مورد بررسی قرار گرفته است. میزان دقت آن در تخمین نتایج حاصل از واحد و همچنین میزان دقت آن در مقایسه با نتایج حاصل از شبیه سازی Petro-Sim و ماژول Ref-Sim که جزء جدیدترین شبیه سازهایی مربوط به واحدهای پالایشگاهی و واحد تبدیل کاتالیستی می باشد. مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.
نتایج حاصله نشان میدهد که این مدل در تخمین RON و دمای خروجی راکتور ها و بازده تا حدودی موفق است. در ضمن در مقایسه با نتایج عملیاتی، شبیه ساز Petro-Sim توانایی بسیار بالائی در پیش بینی پارامترهای عملیاتی نشان داده است.

لینک کمکی