فایل ورد (word) چگونگي تصحيح ضريب توان (PFC) و مبدل تصحيح ضريب توان - DC-DC بوست با کنترل تاخيري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) چگونگي تصحيح ضريب توان (PFC) و مبدل تصحيح ضريب توان - DC-DC بوست با کنترل تاخيري دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) چگونگي تصحيح ضريب توان (PFC) و مبدل تصحيح ضريب توان - DC-DC بوست با کنترل تاخيري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) چگونگي تصحيح ضريب توان (PFC) و مبدل تصحيح ضريب توان - DC-DC بوست با کنترل تاخيري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) چگونگي تصحيح ضريب توان (PFC) و مبدل تصحيح ضريب توان - DC-DC بوست با کنترل تاخيري :
نام کنفرانس یا همایش : هشتمين کنفرانس دانشجويي مهندسي برق

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

ضریب توان چگونگی انتقال انرژی بین منبع و بار را بیان می کند، وجود هارمونیک در شکل موج ولتاژ و جریان خط باعث کاهش ضریب توان میگردد که این بدان معناست که نمی توانیم از تمام تحویلی از منبع استفاده نماییم.
مبدل های تصحیح کننده ضریب توان با به کارگیری از عناصر کلید زنی و استراتژی کنترل، هارمونیک ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده وشکل موج ها را ازجهات پالسی به حالت سینوسی هم فاز نزدیک مینماید. بدین وسیله ضریب توان حدالامکان به واحد نزدیک میشود.

لینک کمکی