فایل ورد (word) اثر اتلاف کوانتومي غيرخطي بر ويژگيهاي ديناميکي الگوي جينز - کامينگزتغييرشکل يافته در رژيم پاشنده

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اثر اتلاف کوانتومي غيرخطي بر ويژگيهاي ديناميکي الگوي جينز - کامينگزتغييرشکل يافته در رژيم پاشنده دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اثر اتلاف کوانتومي غيرخطي بر ويژگيهاي ديناميکي الگوي جينز - کامينگزتغييرشکل يافته در رژيم پاشنده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اثر اتلاف کوانتومي غيرخطي بر ويژگيهاي ديناميکي الگوي جينز - کامينگزتغييرشکل يافته در رژيم پاشنده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اثر اتلاف کوانتومي غيرخطي بر ويژگيهاي ديناميکي الگوي جينز - کامينگزتغييرشکل يافته در رژيم پاشنده :
نام کنفرانس یا همایش : دوازدهمين کنفرانس اپتيک و فوتونيک ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این مقاله، به مطالعه ی تحول زمانی ویژگیهای کوانتومی سیستم برهمکنشی میدان تابشی و اتم دوترازی در چارچوب الگوی جینز - کامینگز تغییرشکل یافته در حضور اتلاف کوانتومی غیرخطی و در شرایط دور از بازآوایی ( رژیم پاشنده ) می پردازیم . این الگوی تغییرشکل یافته را می توان به عنوان یکی از صورتهای عام برهمکنش غیرخطی میدان تابشی با سیستم اتمی و عامل اتلاف کوانتومی درون کاواک به حساب آورد . ابتدا با تعیین شکل هامیلتونی مؤثر برهمکنش نابازآواییده ی میدان تابشی تغییرشکل یافته با اتم دو ترازی به حل تحلیلی معادله نویمان - لیوویل تعمیم یافته مبادرت می ورزیم . سپس با استخراج شکل صریح عملگرهای چگالی میدان تابشی و اتم دوترازی، به مطالعه ی اثر اتلاف کوانتومی غیرخطی بر رفتار دینامیکی سیستم برهمکنشی خواهیم پرداخت . تضعیف درهم تنیدگی کوانتومی میدان با اتم، تحول آمار زیر پواسونی میدان به سمت آمار پواسونی، تضعیف نوسانات نوفه های کوانتومی مؤلفه های کوادراتری میدان و تحول نوفه های مزبور به سمت نوفه های خلاء الکترومغناطیسی، و بروز رفتار آشوبناک در طی تحول زمانی تابع توزیع فازی میدان از جمله نتایج مهم این بررسی به شمار می آیند .

لینک کمکی