فایل ورد (word) پيش‌بيني توانايي توليد با استفاده از سرعت امواج تراکمي - برشي و مقايسه آن با اطلاعات مغز ه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پيش‌بيني توانايي توليد با استفاده از سرعت امواج تراکمي - برشي و مقايسه آن با اطلاعات مغز ه دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پيش‌بيني توانايي توليد با استفاده از سرعت امواج تراکمي - برشي و مقايسه آن با اطلاعات مغز ه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پيش‌بيني توانايي توليد با استفاده از سرعت امواج تراکمي - برشي و مقايسه آن با اطلاعات مغز ه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پيش‌بيني توانايي توليد با استفاده از سرعت امواج تراکمي - برشي و مقايسه آن با اطلاعات مغز ه :
نام کنفرانس یا همایش : بيست و چهارمين گردهمايي علوم زمين

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

بیش از 20 سال از اندازه‌گیری سرعت موج تراکمی توسط ابزارهای چاه نگاری با استفاده از دو گیرنده می‌گذرد. امروز تکنیک‌های چاه نگاری قادر به کسب اطلاعات بیشتر موجود در شکل موج صوتی هستند و امکان اندازه‌گیری سرعت و تضعیف امواج برشی و استونلی ممکن شده است. از اندازه‌گیری سرعت موج برشی در چاه به طور مؤثر می‌توان برای تشخیص لیتولوژی و سیال، تعیین تخلخل، اندازه‌گیری ویژگی‌های کشسان و غیرکشسان و نیز لرزه نگاری برشی استفاده کرد. در این مقاله کاربرد امواج برشی و تراکمی برای تعیین تازه‌های تولیدی مورد بررسی قرار گرفت. این مقاله نتایج ارزیابی کیفی تراوایی حاصل از کندشدگی امواج برشی و تخلخل از امواج تراکمی را توسط آخرین پیشرفت‌های موجود در زمینه پردازش در یک مخزن کربنات مورد تهدید قرار داده است. در اینجا دو بازده مخزنی با لیتولوژی متغیری از لایم استون، دولومیت و انیدریت ارائه شده است. واحد مخزنی اول دارای لیتولوژی متغیری از دولستون ، لایم استون و لایه های انیدریت است. واحد مخزنی دوم اساساً شامل دولومیت و لایه‌های انیدریت در قسمت بالا و لایم استون در بخش پایینی است. نتایج این مطالعه به طور واضح توانایی امواج برشی و تراکمی را برای پیش‌بینی بازی‌های تولیدی نشان می‌دهد.

لینک کمکی