فایل ورد (word) مدل‌سازي تيپ‌هاي مختلف کانه زايي بر اساس استاندارد USGS در زون اهر - ارسباران (در محيط GIS )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مدل‌سازي تيپ‌هاي مختلف کانه زايي بر اساس استاندارد USGS در زون اهر - ارسباران (در محيط GIS ) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مدل‌سازي تيپ‌هاي مختلف کانه زايي بر اساس استاندارد USGS در زون اهر - ارسباران (در محيط GIS )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مدل‌سازي تيپ‌هاي مختلف کانه زايي بر اساس استاندارد USGS در زون اهر - ارسباران (در محيط GIS )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مدل‌سازي تيپ‌هاي مختلف کانه زايي بر اساس استاندارد USGS در زون اهر - ارسباران (در محيط GIS ) :
نام کنفرانس یا همایش : بيست و چهارمين گردهمايي علوم زمين

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

زون اهر - ارسباران در شمال غرب کشور و در زون ساختاری البرز - آذربایجان واقع است. مطالعات اکتشافی در مقیاس ناحیه‌ای برای تعیین مناطق پتانسیل در براساس مدل سازی تیپ‌های مختلف کانه زایی (در محیط GIS ) در محدوده انجام شد. ابتدا کلیه اطلاعات موجود در محیط GIS به صورت بانک اطلاعاتی رو قومی جمع‌آوری و تکمیل گردید. سپس استاندارد USGS به عنوان راهنمای مدل‌سازی تیپ‌های کانسار مورد استفاده قرار گرفت. مبنای این استاندارد، لیتولوؤی و جایگاه تکتونیکی ( LITHO - TECTONIC ) کانسارها می‌باشد. از ترکیب نوع محیط تکتونیکی ترکیب سنگ درون‌گیر، ساخت و بافت، محیط‌های مختلف برای عناصر مس و طلا ساخته شد. هر یک از این محیط‌ها بستر مناسبی را برای تشکیل یک یا چند تیپ خاص از عناصر مس و طلا فراهم می‌سازند. پس از تعیین محیط‌های مناسب و به منظور محدود کردن مناطق به‌دست‌آمده و تعیین مناسب‌ترین نواحی امیدبخش از دیگر ویژگی‌های مختص به هر تیپ نظیر آلتراسیون، حال ژئوشیمیایی و .... از سایر لایه‌ها و اطلاعاتی موجود (دورسنجی، ژئوشیمیایی ژئوفیزیک) بهره گرفتیم. در بررسی‌های صورت گرفته همراه با کنترل صحرایی، سه محدوده با شرایط مناسب و بهتر برای کارهای اکتشافی معرفی گردید.

لینک کمکی