فایل ورد (word) کنترل کيفيت خاکهاي تثبيت شده با کف قير و سيمان (مطالعه موردي پروژه احداث جاده دوغارون - هرات افغانستان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کنترل کيفيت خاکهاي تثبيت شده با کف قير و سيمان (مطالعه موردي پروژه احداث جاده دوغارون - هرات افغانستان) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کنترل کيفيت خاکهاي تثبيت شده با کف قير و سيمان (مطالعه موردي پروژه احداث جاده دوغارون - هرات افغانستان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کنترل کيفيت خاکهاي تثبيت شده با کف قير و سيمان (مطالعه موردي پروژه احداث جاده دوغارون - هرات افغانستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کنترل کيفيت خاکهاي تثبيت شده با کف قير و سيمان (مطالعه موردي پروژه احداث جاده دوغارون - هرات افغانستان) :
نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش قير و آسفالت ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

هرات، مرکز استان هرات درشمال غربی افغانستان و در کنار رودخانه حریر رود واقع شده است. این شهر یکی از مهمترین شهرهای تاریخی افغانستان بشمار می آید. قدمت زندگی در اینشهر به بیش از 2500 سال و به دوران مبارزات حکومتی الکساندر کبیر از 330 سال قبل از میلاد تا احمدشاه دراین در سال 1749 میلادی می رسد در قرن هفتم اینشهر به اشغال مسلمانان در آمد. مغول ها پس از فتح هرات، این شهر را پایتخت خود نمودند. هرات یکی از بزرگترین شهرهای غرب افغانستان و از شهرهای اصلی تجارب با ایران و اخیرا با ترکیه وخاورمیانه است. در حال حاضر عملیات احداث جاده هرات – دوغارون به طول 122 کیلومتر توسط شرکت ساختمانی و تاسیساتی 115 در حال انجام است و بیش از 80 درصد عملیات ساختمانی آن به پایان رسیده است. این جاده استان خراسان را به هرات وصل نموده و از لحاظ تجارت و پیشرفت اقتصادی برای دو کشور از اهمیت بسزائی برخوردار است. پس از انجام مطالعات اولیه وبررسی معادن مصالح موجود در منطقه و با در نظر گرفتن کیفیت بالای مورد نیاز و همچنین تسریع در اجرای عملیات، مسئولین امر در استفاده از تکنولوژی جدید کف قیر و سیمان به توافق رسیدند. در این مقاله روند اجرایی و نتایج آزمایشات متعدد مقاومت های کششی غیر مستقیم و پارامترهای مقاومتی لایه های تثبیت شده با کف قیر و سیمان مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. نتایج این تحقیق نشان میدهد که لایه های تثبیت شده با کف و سیمان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و زمان اجرای عملیات در مقایسه با روشهای سنتی کاهش پیدا کرده است.

لینک کمکی