فایل ورد (word) دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز - استان فارس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز - استان فارس دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز - استان فارس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز - استان فارس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز - استان فارس :
نام کنفرانس یا همایش : هشتمين همايش انجمن زمين شناسي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

دگرگونیهای مجاورتی منطقه چاه قند جزء دگرگونیهای شمال شرق نیریز می باشد و در زون سنندج سیرجان قرار دارد. بر اثر نفوذ توده گابروئی به سن ترایس بالایی در داخل رسوبات پلیتی و نیمه پلیتی که قبلا بصورت ناحیه ای دگرگون شده اند، هاله دگرگونی مجادرتی به ضخامت بیش از 1km به وجود آمده است.
هورنفلسهای موجود در منطقه عبارتند از : کردیریت هورنفلس، آندالوزیت ، کردیریت، آلکالی فلدسپار، آندالوزیت ،سیلیمانیت هورنفلس و کریدریت ، آلکالی فلدسپار هورنفلس.
درجه دگرگونی مجاورتی بالا بوده و کانیهای درجه ضعیف دگرگونی مجاورتی مشاهده نمی شوند، در داخل هورنفلسها دایکها و لنزهای گرانیتی وجود دارد که همگی از نوع S بوده و نشان دهنده درجه بالای دگرگونی و ذوب بخشی در رسوبات رسی، نیمه رسی می باشند.
بر اساس شواهد پتروگرافی و بر اساس واکنشهای دگرگونی و شبکه پتروژنتیک گرید فشار دگرگونی مجاورتی کمتر از 3 کیلوبار و درجه حرارت در زون سیلیمانیت در حدود 720 درجه سانتیگراد و اولین مرحله ذوب بخشی در سیستم گرانیتی در درجه حرارت حدود 650 درجه سانتیگراد می باشد.

لینک کمکی