فایل ورد (word) بررسي کارايي و پايداري حلال آلي B-65 آلامين 336 - ايزودودکانول در استخراج کادميوم از اسيد فسفريک صنعتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي کارايي و پايداري حلال آلي B-65 آلامين 336 - ايزودودکانول در استخراج کادميوم از اسيد فسفريک صنعتي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي کارايي و پايداري حلال آلي B-65 آلامين 336 - ايزودودکانول در استخراج کادميوم از اسيد فسفريک صنعتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي کارايي و پايداري حلال آلي B-65 آلامين 336 - ايزودودکانول در استخراج کادميوم از اسيد فسفريک صنعتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي کارايي و پايداري حلال آلي B-65 آلامين 336 - ايزودودکانول در استخراج کادميوم از اسيد فسفريک صنعتي :
نام کنفرانس یا همایش : نهمين کنگره ملي مهندسي شيمي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

نظر به اهمیت اقتصادی و هزینه بالای ترکیبات آلی به خصوص استخراج کننده ها در فرآیند استخراج با حلال 1 و خطرات دورریزی این ترکیبات؛ استفاده بهینه از این مواد در سیکلهای استخراج با حلال امری لازم و ضروری به نظر می رس د. در فرآیند استخراج کادمیوم از اسی د فسفریک صنعتی، از استخراج کننده آلامین 336 استفاده گردید. با استفاده از شرایط بهینه استخراج؛ آزمایشهایی جهت بررسی کارایی و پایداری حلال آلی حاوی استخراج کننده آلامین 336 در سیکلهای مختلف استخراج با حلال انجام گردید که در نهایت سیکل استخرا ج- استریپینگ (سیکل نوع 3) به عنوان سیکل استخراج با حلال مطلوب در فرآیند انتخاب ش د. متوسط درصد استخراج کادمیوم در آزمایشهای تک مرحله ای، در سیکل نوع 3، پس از 20 مرحله بازگشت 2 حلال آلی به واحد استخراج 68/57% تعیین گردید.

لینک کمکی