فایل ورد (word) MISO تطبيقي از نوع MultiFilter طراحي يک مدل جهت شبيه سازي و پيش بيني ديناميک و بهنگام جريان رودخانه ها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) MISO تطبيقي از نوع MultiFilter طراحي يک مدل جهت شبيه سازي و پيش بيني ديناميک و بهنگام جريان رودخانه ها دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) MISO تطبيقي از نوع MultiFilter طراحي يک مدل جهت شبيه سازي و پيش بيني ديناميک و بهنگام جريان رودخانه ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) MISO تطبيقي از نوع MultiFilter طراحي يک مدل جهت شبيه سازي و پيش بيني ديناميک و بهنگام جريان رودخانه ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) MISO تطبيقي از نوع MultiFilter طراحي يک مدل جهت شبيه سازي و پيش بيني ديناميک و بهنگام جريان رودخانه ها :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس مديريت منابع آب

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

مقاله حاضر معماری خاصی از نحوه قرار گیری فیلترهای حالت کالمن را در ساختار یک MultiFilter و MF) مورد تحلیل و طراحی قرار داده است. الگوی حاضر در ساختمان این مدل اقتباسی از ساختار و توپولوژی شبکههای عصبی چند لایه میباشد. نتایج حاصل از کاربرد این مدل با عملکرد یک شبکه عصبی MLP چند لایه مورد مقایسه و ارزیابی قرار گرفته است. مطالعه موردی روی رودخانه باراندوزچای در غرب دریاچه ارومیه انجام گرفته است.

لینک کمکی