فایل ورد (word) بررسي اثرات برنامه هاي توسعه ي کشور بر تقاضاي انرژي بخش منازل مسکوني و آلاينده هاي انتشاري از آن با کمک نرم افزار LEAP: ong - rang Energy Alternative Planning System)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي اثرات برنامه هاي توسعه ي کشور بر تقاضاي انرژي بخش منازل مسکوني و آلاينده هاي انتشاري از آن با کمک نرم افزار LEAP: ong - rang Energy Alternative Planning System) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي اثرات برنامه هاي توسعه ي کشور بر تقاضاي انرژي بخش منازل مسکوني و آلاينده هاي انتشاري از آن با کمک نرم افزار LEAP: ong - rang Energy Alternative Planning System)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي اثرات برنامه هاي توسعه ي کشور بر تقاضاي انرژي بخش منازل مسکوني و آلاينده هاي انتشاري از آن با کمک نرم افزار LEAP: ong - rang Energy Alternative Planning System)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي اثرات برنامه هاي توسعه ي کشور بر تقاضاي انرژي بخش منازل مسکوني و آلاينده هاي انتشاري از آن با کمک نرم افزار LEAP: ong - rang Energy Alternative Planning System) :
نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس منطقه اي تغيير اقليم

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این مقاله به بررسی تقاضای انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای از منازل مسکونی با استفاده از نرم افزار LEAP پرداخته شده است. به این منظور در ابتدا آمار مصرف انرژی در منازل مسکونی (شامل مصرف گاز طبیعی، گاز مایع ، نفت، گازوئیل و …) گردآوری گردید. این آمار شامل مصرف انرژی به منظور گرمایش، سرمایش، روشنایی و غیره می باشد که به دو بخش شهرنشینها و روستانشینها تفکیک گرددند و روستاها نیز خود به دو بخش روستاهای برق دار و بدون برق تقسیم شدند. سپس با توجه به سیاستهای دولت، مقدار مصرف انرژی آتی آنها پیش بینی شد و با استفاده از بانک اطلاعات زیست محیطی نرم افزار، مقدار انتشار گازهای گلخانه ای در حال حاضر و آینده مشخص گردید . در ادامه با تعریف دو سناریوی دیگر، اطلاعات مزبور مجددا در قالب نمودارهایی به دست آمده و با سیاستهای دولت مقایسه گردید.

لینک کمکی