فایل ورد (word) اصلاح پليمرهاي اکريليک - استايرن با اسيد ريسنولئيک به عنوان Hiding Additive مورد مصرف در شوينده ها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اصلاح پليمرهاي اکريليک - استايرن با اسيد ريسنولئيک به عنوان Hiding Additive مورد مصرف در شوينده ها دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اصلاح پليمرهاي اکريليک - استايرن با اسيد ريسنولئيک به عنوان Hiding Additive مورد مصرف در شوينده ها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اصلاح پليمرهاي اکريليک - استايرن با اسيد ريسنولئيک به عنوان Hiding Additive مورد مصرف در شوينده ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اصلاح پليمرهاي اکريليک - استايرن با اسيد ريسنولئيک به عنوان Hiding Additive مورد مصرف در شوينده ها :
نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش مراکز تحقيق و توسعه صنايع و معادن

تعداد صفحات :5

چکیده مقاله:

پلیمرهای اکریلیک – استایرن اصلاح شده با اسید ریسنولئیک به عنوان Opacifier با Hiding Additive به مقدار حدود 0.2% در انواع شوینده ها به مصرف می رسند.
اضافه نمودن این ماده افزودنی ، علل روانی و اقتصادی دارد. اکثر مردم مایلند، شوینده های آن ها پشت پوش باشند. علاوه بر آن ماده رنگزا به عنوان گران ترین ماده مصرفی در شوینده ها Opacifier را رنگ می نماید و این باعث کاهش دوز مصرفی رنگ برای رسیدن به یک Shade معین خواهد شد.

لینک کمکی