فایل ورد (word) الزامات WTO و نقش R&D در تامين آن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) الزامات WTO و نقش R&D در تامين آن دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) الزامات WTO و نقش R&D در تامين آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) الزامات WTO و نقش R&D در تامين آن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) الزامات WTO و نقش R&D در تامين آن :
نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش مراکز تحقيق و توسعه صنايع و معادن

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

سازمان تجارت جهانی که در سالهای پایانی قرن بیستم با هدف آزاد سازی تجارت بنیان نهاده شد، کشورهای جهان را بر سر یک دو راهی عضویت یا عدم عضویت در آن قرار داده و در طولانی مدت گزینه سومی برای تصمیم گیری وجود ندارد ولی با توجه به اینکه اکثر کشورهای جهان به عضویت آن سازمان درآمده و بیشترین حجم از اقتصاد و تجارت جهان را نیز به خود اختصاص داده اند، کشورهای غیر عضو نیز ناچارند برای باقی ماندن در صحنه اقتصاد بین الملل به عضویت آن در آیند.
سازمان تجارت جهانی برای کشورهایی که قصد عضویت دارند، شرایطی را تعیین کرده که ابتدا باید آن شرایط مورد پذیرش قرار گرفته و به اجرا گذارده شوند تا بعد از آن راه برای عضویت در آن سازمان هموار شود.
اجرای این سیاستها، اثراتی را بر بخشهای مختلف اقتصادی در هر کشور بر جای خواهد گذاشت که با توجه به ساختار اقتصادی و نوع صنایع مستقر در هر کشور متفاوت خواهد بود. در این مقاله سعی شده است که ضمن معرفی سازمان تجارت جهانی و شرایط عضویت در آن، به بررسی نقشی که تحقیق و توسعه می تواند در زمینه تامین شرایط و الزامات W.T.O ایفا نماید پرداخته شود.

لینک کمکی