فایل ورد (word) تجزيه و تحليل عوامل پنهان رشد نيافتگي واحدهاي R&D بمنظور ارائه راهکارهاي جديد جهت متحول شدن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تجزيه و تحليل عوامل پنهان رشد نيافتگي واحدهاي R&D بمنظور ارائه راهکارهاي جديد جهت متحول شدن دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تجزيه و تحليل عوامل پنهان رشد نيافتگي واحدهاي R&D بمنظور ارائه راهکارهاي جديد جهت متحول شدن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تجزيه و تحليل عوامل پنهان رشد نيافتگي واحدهاي R&D بمنظور ارائه راهکارهاي جديد جهت متحول شدن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تجزيه و تحليل عوامل پنهان رشد نيافتگي واحدهاي R&D بمنظور ارائه راهکارهاي جديد جهت متحول شدن :
نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش مراکز تحقيق و توسعه صنايع و معادن

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

در جهان پر شتاب و تحول آفرین امروز، همه شواهد مبین محوری بودن تحقیقات، توسعه و نیروی انسانی، به منظور آمادگی در برابر تحولات، گشایش در تنگناها و ایجاد تکنولوژی پیشرفته و تولید فراورده های گوناگون می باشد. تمامی سازمانها با ایجاد واحدی از درون خود، سعی در همراه شدن با این تحولات داشته و میزان اثر بخشی فعالیت های آن را بیانگر چگونگی تطابق خود را تحولات پیش آمده می داند. سازمانهای ایرانی نیز اگرچه با ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه به دنبال ایجاد چنین تحولاتی در پیکره خود بوده و هستند ولی بررسی روند کلی آنها نشان از رشد نیافتگی و درونزا بودن این فعالیتها دارد. پارامترهایی مانند ضعف مدیریت، ناکارایی کارشناسان و کمی میزان سرمایه گذاری و … از عوامل آشکاری هستند که از مدتها قبل در این بخش مورد توجه قرار گرفته است. این مقاله با بررسی دیدگاه های تولید سنتی، تولید انبوه و تولید ناب وجایگاه هر یک در صنعت ایران، سعی در معرفی «عوامل پنهان» رشد نیافتگی واحدهای تحقیق و توسعه در کشور را دارد. لذا با بررسی صنعت تایر در ایران بعنوان نمونه ای از این تحقیق و مقایسه واحدهای R&D این صنعت در ایران و دنیا، به تشریح و ارزیابی اهمیت پارامترهایی مانند «هدف» ، «زمان»، «اطلاعات» و «مسیر حرکت» در میزان اثر بخشی واحدهای R&D و در نتیجه به روز آوری سازمانها پرداخته است.

لینک کمکی