فایل ورد (word) مقايسه طراحي پلاتفرم خودروهاي سواري پايه بنزيني دو سوخته بنزين - گاز طبيعي با طرح خودروهاي پايه CNG

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقايسه طراحي پلاتفرم خودروهاي سواري پايه بنزيني دو سوخته بنزين - گاز طبيعي با طرح خودروهاي پايه CNG دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقايسه طراحي پلاتفرم خودروهاي سواري پايه بنزيني دو سوخته بنزين - گاز طبيعي با طرح خودروهاي پايه CNG  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقايسه طراحي پلاتفرم خودروهاي سواري پايه بنزيني دو سوخته بنزين - گاز طبيعي با طرح خودروهاي پايه CNG،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقايسه طراحي پلاتفرم خودروهاي سواري پايه بنزيني دو سوخته بنزين - گاز طبيعي با طرح خودروهاي پايه CNG :
نام کنفرانس یا همایش : چهارمين همايش مراکز تحقيق و توسعه صنايع و معادن

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

با توجه به ذخایر عظیم گاز طبیعی در ایران، طرح ملی استفاده ازگاز طبیعی در صنعت حمل و نقل در سطح گسترده ای در حال اجرا است. به دلیل وسعت دامنه این طرح، برای جایگزینی گاز طبیعی به جای سوختهای مایع، لازم است تدابیر لازم جهت رفع مشکلات احتمالی اندیشیده شود. در این راستا، با تامل در مبانی طراحی خودروهای دو گانه سوز باید به بررسی فاکتورهای موفقیت طرح از نظر استفاده بهینه از CNG با حفظ عملکرد خودرو باهدف جلب رضایت مصرف کننده و همچنین دستاوردهای زیست محیطی آن پرداخته شود. همچنین مطالعه در زمینه مسائلی چون خدمات پس از فروش و ایجاد اطمینان خاطر از عملکرد سیستمهای جدید می تواند نقشی موثر در پیشبرد اهداف طرح ایفا کند. در این تحقیق پس از بررسی و مطالعه روی مبانی پایه ای طراحی خودروهای دو گانه سوز بنزین - گاز طبیعی و خودروهایی که موتور پایه CNG سوز دارند، ضمن بر شمرده روند توسعه و پیشرفت فناوری هر یک، مزایای فنی، تکنولوژیکی و اقتصادی هر کدام با هم مقایسه شده اند. سپس با بررسی محدودیتها و الزامات این دورویه و مطالعه روی حجم سرمایه گذاریهای مورد نیاز در این روشها، مشخص شده است که چنانچه تیراژ تولیدات در مورد خودروهای سواری از حد خاصی فرا تر نرود، بحث طراحی پلاتفرم ویژه خودروهای پایه CNG مقرون به صرفه نبوده و تنها تبدیل خودروهای سواری پایه بنزین به حالت دو گانه سوز قابل اجراست. در پایان کلیه پارامترهای کلیدی فنی برای دو نوع روش دوگانه سوز بنزین – گاز طبیعی و خودروی پایه CNG در یک جدول کلی با هم مقایسه شده اند.

لینک کمکی