فایل ورد (word) مدل سيستمي - استراتژيک آموزش منابع انساني در سازمانها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مدل سيستمي - استراتژيک آموزش منابع انساني در سازمانها دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مدل سيستمي - استراتژيک آموزش منابع انساني در سازمانها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مدل سيستمي - استراتژيک آموزش منابع انساني در سازمانها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مدل سيستمي - استراتژيک آموزش منابع انساني در سازمانها :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس توسعه منابع انساني

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

امروزه آموزش به عنوان یکی از مکانیزم های اصلی توسعه منابع انسانی د رحوزه سازمان ها و بنگاه های اقتصادی مورد توجه بسیاری از صاحبنظران ومسئولین و مدیران آموزش قرار گرفته است. آنچه بویژه در سازمانها، و بنگاه های بزرگ از اهمیت فراوانی، برخوردار است جهت گیری فعالیت های آموزشی به سمت دیدگاه های سیستمی و نگرش های استراتژیک می باشد که ضرورت آن با توجه به شرایط نوین جهانی، فن آوریهای پیچیده، سرمایه دانش و تغییر در مشاغل دو چندان می نماید.
تلفیق و تمرکز نگرش سیستمی و جهت گیری استراتژیک با کارکردهای اصلی سیاست گذاری ، برنامه ریزی و اجرا و ارزشیابی آموزشی چرخه آموزش در سازمان ها را هدفمند ، عقلایی، پویا و انعطاف پذیر می نماید.
از این رو این مقاله با ارائه یک دیدگاه یا مدل مفهومی سعی دارد عناصر و مولفه های اصلی که در راهبری آموزش در سازمانها به عنوان یک کارکرد سیستمی و استراتژیک که پیوندهای ناگسستنی با دیگر کارکردهای سازمانی دارد را مورد بررسی و توجه قرار دهد.

لینک کمکی