فایل ورد (word) ارزيابي روش تقريبي تحليل اندرکنش پوشش فلزي و توده سنگ در تونلهاي آب بر - مطالعه موردي طرح کارون 4

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي روش تقريبي تحليل اندرکنش پوشش فلزي و توده سنگ در تونلهاي آب بر - مطالعه موردي طرح کارون 4 دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي روش تقريبي تحليل اندرکنش پوشش فلزي و توده سنگ در تونلهاي آب بر - مطالعه موردي طرح کارون 4  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي روش تقريبي تحليل اندرکنش پوشش فلزي و توده سنگ در تونلهاي آب بر - مطالعه موردي طرح کارون 4،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي روش تقريبي تحليل اندرکنش پوشش فلزي و توده سنگ در تونلهاي آب بر - مطالعه موردي طرح کارون 4 :
نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي نيروگاههاي آبي کشور

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

یکی از اصلی ترین بارهای وارد بر تونلهای آب بر نیروگاه برقابی، فشار آب داخلی است و با توجه به شرایط حاکم بر غالب این تونلها عملا استفاده از پوشش فلزی در نواحی پر فشار این تونلها اجتناب ناپذیر می نماید. در طراحی ابعاد و مشخصات پوشش فلزی، مهمترین سوال، نحوه مشارکت توده سنگ در تحمل فشار آب داحلی است که تابع عملکرد و رفتار مکانیکی توده سنگ اطراف تونل می باشد. با توجه به شراط پیچیده توده سنگ ، در حال حاضر در بیشتر موارد یا زا مشارکت توده سنگ در باربری صرف نظر می شود، و یا با در نظر گرفتن یک مدل رفتاری تقریبی ساده شده از توده سنگ، کار تحلیل وطراحی پوشش صورت می پذیرد. در این مقاله سطح دقت و اعتبار روش تقریبی تحلیل اندر کنش پوشش فلزی و توده سنگ، با کمک یک مدل و روش تحلیلی نسبتا دقیق مورد نقد وارزیابی قرار گرفته است.

لینک کمکی