فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش دارای 34 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش :

فایل ورد (word) تحقیق مقاومت سازه در مقابل آتش

برای حفظ و حراست ساختمان های آموزشی و امنیت دانش آمزان در مقابل سیل به كارگیری تمهیداتی در انتخاب مكان می تواند موثر واقع گردد. این تمهیدات شامل احتراز از ساخت فضاهای آموزشی در مناطق پست و سیل گیر و حفظ حریم سیل ها و رود خانه های فصلی و دائمی خواهد بود.

* نكات كلی برای ایمنی در مدارس:

خصوصیات فیزیكی مدرسه:

* تراكم دانش آموزان:

تحقیقات نشان می دهند ، تراكم زیاد جمعیت به عنوان عامل فیزیكی، رفتارهای تهاجمی را افزایش می دهد و در صورت استمرار، موجب بروز واكنش های بیمار گونه و نابهنجاری می شود. تراكم فیزیكی نیز در انسان حساس ازدحام بر می انگیزد. نظر به اینكه دانش آموز به اندازه سطح كلاس مشخص می كنند. احساس ازدحام از میزان تراكم تأثیر پذیرد ولی پدیده ای است ذهنی و از عوامل روانشناختی از یكسو و محیطی – فرهنگی از سوی دیگر متأثر می شود.

آستانه تحریك پذیری افراد از نظر احساس ازدحام تحت تأثیر تجارب پیشین آنان قرار می گیرد. به عنوان مثال معلمینی كه به تدریس در كلاسهای پر جمعیت عادت كرده اند، در یك كلاس سی نفره احساس ازدحام می كنند.


1 ضوابط طراحی ساختمانهای آموزشی برنامه ریزی معماری همسان مدارس ابتدایی و راهنمایی نشریه 232 انتشارات سازمان مدیریت برنامه ریزی.

لینک کمکی