فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچک دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچک :

فایل ورد (word) پروپزال تاثیرخصوصیات شرکت وصنعت برروی شرکت های کوچکشامل زیر میباشد

بیان مسأله (تشریح ابعاد، حدود مسأله ، معرفی دقیق مسأله، بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسش های تحقیق ، منظور تحقیق ) :

اهمیت و ضرورت:

سوابق مربوط ( بیان مختصر سابقه تحقیقات انجام شده درباره موضوع و نتایج به دست آمده در داخل و خارج از کشور نظرهای علمی موجود درباره موضوع تحقیق ) :

پژوهش های داخلی:

پژوهش های خارجی:

فرضیه ها ( هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شده است .) :

تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها :

اهداف تحقیق ( شامل اهداف علمی1 ، کاربردی 2 و ضرورت های 3 خاص انجا تحقیق ):

هدف کاربردی بیان نام بهره وران ( اعم از مؤسسات آموزشی و اجرایی و غیره ):

جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق :

نوع روش تحقیق:

انواع متغیرها (وابسته - مستقل و...):

جامعه، نمونه و روش نمونه گیری:

بیان مساله ( شامل تشریح ابعاد , حدود مساله , معرفی دقیق آن , بیان جنبه های مجهول و مبهم , متغیرهای مربوطه سئوالات تحقیق , منظور تحقیق ):

آنچه كه تصمیم گیری مربوط به ساختار سرمایه شركت های كوچك و متوسط را تحت تاثیر قرار می دهد به صورت كشف نشده باقی مانده است. شركت ها به دلیل اجرای پروژه های سرمایه گذاری سودآور در دسترس، تسویه بدهی های موعد رسیده، افزایش سرمایه در گردش و پرداخت سود به سهامداران به منابع مالی متعددی دسترسی دارند. این منابع، وجوه نقد حاصل از فعالیت های عملیاتی و فروش دارایی ها (بعنوان منابع داخلی تامین مالی)، استقراض وام بانكی، انتشار اوراق مشاركت و انتشار سهام جدید(بعنوان منابع مالی برون سازمانی) را شامل می شود)(رحیمیان، 1380). توانایی شركت ها در تعیین منابع مالی مناسب از عوامل اصلی بقا و رشد و پیشرفت یك شركت به شمار می رود، مدیریت باید در زمان روش تامین مالی به هدف بیشینه سازی ثروت سهامداران توجه كند و با توجه به هزینه منابع مختلف تامین مالی و آثار این منابع بر بازده و ریسك شركت به گزینش منابعی روی آورد كه باعث به حداقل رساندن هزینه تامین مالی شوند.(كردستانی، 1387).

بررسی مطالعات نشان می دهد كه در شركت های كوچك فعال در صنایعی با هزینه ثابت كم ارتباط معنادارتری بین سودآوری و اهرم بدهی عملیاتی نسبت به شركت های بزرگ با شرایط مشابه وجود دارد و در شركت های بزرگ فعال در صنایعی با هزینه ثابت زیاد ارتباط معنادارتری بین سودآوری و اهرم بدهی عملیاتی نسبت به شركت های كوچك با شرایط مشابه وجود دارد، و برای اهداف تجزیه و تحلیل سودآوری و ارزیابی شركت ها دو نوع اهرم مناسب و مربوط هستند یكی ناشی از فعالیت های تامین مالی و دیگری ناشی از فعالیت های عملیاتی است.

اندازه شركت بیانگر حجم و گستردگی فعالیت شركت است، غالبا شاخص هایی را مبین اندازه می دانند كه عملكرد شركت را نشان دهد نه ظرفیت فیزیكی آنرا( طرفی، 1385). اندازه شركت به طرق مختلفی از جمله میزان فروش شركت، ارزش روز یا دفتری دارایی های شركت، ارزش بازار یا دفتری سهام عادی. اندازه بر ساختار مالی و سودآوری شركت موثر است. پژوهشگرانی مثل برك (1997) به این نتیجه رسیده اند كه هر چه اندازه شركت بزرگتر باشد فعالیت آن بیشتر است كه این امر به سودآوری كمك می كند. همچنین شركت های بزرگتر از اعتبار بیشتری در بازارهای جهانی سرمایه برخوردارند(طرفی، 1385).

سودآوری صنایع مختلف معمولا یكسان نیست و نسبت های سودآوری از صنعتی به صنعت دیگر، تغییرات عمده ای می تواند داشته باشد. سودآوری متغیری است كه در رابطه مستقیم با ریسك می باشد و حتی گاهی در ادبیات مالی بین آنها یك رابطه خطی ترسیم و بیان شده است.

ساختار سرمایه شركت ها به طور كلی متاثر از میزان سرمایه مورد نیاز و تركیب منابع تامین مالی است. وام و سهام دو جزء اصلی تشكیل دهنده ساختار سرمایه محسوب می شوند. با توجه به منابع تامین مالی، شركت ها از بازده و ریسك متفاوتی در عرصه بازارهای تامین سرمایه برخوردار هستند. بنابراین تصمیم های مربوط به ساختار سرمایه نقش موثری در كارایی و اعتبار شركت ها نزد موسسات تامین سرمایه خواهد داشت. ساختار سرمایه به عنوان مهم ترین پارامتر موثر بر ارزش گذاری و جهت گیری بنگاه های اقتصادی در بازارهای سرمایه مطرح شده است(رابتز، 2003).

لینک کمکی