فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او دارای 58 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او :

فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او

این تحقیق شامل 5 فایل ورد میباشد که عناوین آن به صورت زیر است:
رودن در مقام یك نقاش و گراورساز 4 ص
طراحی های یك مجسمه ساز 7 ص
گشتی پیرامون دروازه های جهنم 20 ص
مجسمه های سنگی 9 ص
مردی در حال راه رفتن 13 ص

رودن در مقام یك نقاش و گراورساز:
رودن از دوران جوانی و قبل از اینكه به مجسمه سازی رو آورد نقاشی میكرده و تامدتها بنظر می رسید بین این دومردداست. علاقه ذاتی وی برای طراحی او را واداشت تا رنگ روغن را تجربه كند. او احتمالا كالبدشناسی اندام انسان را در مدرسه پتیت در خیابان اكول دو مدیسین آموخته بود. در حدود سالهای 1855،یعنی زمانی كه در اتلیه كار می ركد نقاشی از روی مدل زنده را تجربه كرد.سپس پرتره های متعددی كشید كه بیشتر چهره دوستان و افراد خانواده بود: پدرش ژان باتپیسته، یكی ازدوستانش ابل پولاین و خانم رودن .او حتی یك پرتره از چهره خود نیز نقاشی كرد.حدودا زمانی كه بین 30و40 سال سن داشت در نقاشی های رودن زیاد به حیوانات بر نمی خوریم.به جز یك اسب كه وی آنرا زمانی كه در 1864 در پلاك 96 خیابان لبرون زندگی می كرده در بازار سن مارسل دیده.
راه های گوناگونی متصور است كه از طریق آنها رودن آموخته باشد كه چگونه بدون استفاده از مدل نقاشی كند. در بلژیك جائیكه رودن پس از جنگ فرانسه وپروس در 1870 به انجام پناهنده شد.وی مشق های زیادی از روی آثار نقاشی روبنس انجام داده. آثاری همچون تصویری عیسی بربالای صلیب كه درموزه آنتورپ است.جنگل سوانیه در نزدیكی بروكسل، پاتوق دلخواه وی بین سالهای 77-1871 بود. در بین طبیعت، او منظره های متعددی در قطع كوچك و بصورت بسیار آزاد كاركرده كه لطافت منظره های اگوست راویه را بیاد میاورد، و حال هوای امپرسیونسیوم را دارد و تا حدی جاذبه عقلانی آن را دارد ولی تهی از جسارت ذاتی آن.
در بازگشت از بلژیك وی اجبارا در كارخانه چینی سازی سی ور كاركرد. در همان دوران الفونزلگروس كسی كه در لندن پناهنده شده بود. به او آموخت كه چگونه روی مس حكاكی كند.شیوه كار بسیار نزدیك به طراحی بود. رودن در 1881 در انگلستان به لگروس ملحق شد و با هم تا مدتی در زمینه گراورسازی(حكاكی) همكاری كردند.
اثر فرشته پیشرو جهان رودن،مربوط به این دوران است احتمالا اتودبی همتایی از سرزن كه توسط لگروس انجام شده بود است.
زن كودكان بالداروسنتورها همه بخشهایی از فایل ورد (word) مقاله رودن و هنر او
فهرست آشنای خالق دروازه های جهنم هستند. اگر چه او به عنوان یك مجسمه ساز سرامیك كار هنرمند گرافیست و یا یك حكاك كار می كرد ولی مضامین آثارش یكی بودند. موفقیت نیمتنه ای خود نیز حكاكی كند. وی در اجرای یك طرح سه رخ از چهره هانری بك نویسنده او را در كنار دو نیمرخ دیگرش اجرا كرده و در یك تصویر در كنار هم قرارداده. سه رخ ویكتور هوگو بهترین نمونه این نوع كار است.

لینک کمکی